Agnieszka Nagórska i Jan Łokaj – Miss i Mister Gacowiczów 2017, odwiedzili wraz z rodzinami wyjątkowe miejsce: GACA Fit HOTEL! To dla nich nie tylko wspaniała okazja do wypoczynku, ale także do wspomnień. Z tym miejscem wiążą się bowiem ważne chwile w życiu ich obojga! Zapraszamy do obejrzenia filmu, w którym dzielą się swoimi wrażeniami.


Od pobytu w autorskim hotelu Konrada Gaca zaczęła się przygoda z mądrym odchudzaniem pana Jana, a dla pani Agnieszki w tym właśnie miejscu rozpoczynało się nowe, mądre i zdrowe życie po zredukowaniu zbędnych kilogramów. To także tu odebrali bardzo ważne dla nich tytuły Miss i Mistera Gacowiczów 2017 podczas, pełnego emocji i wspaniałej zabawy, III Międzynarodowego Zlotu Gacowiczów w Kazimierzu Dolnym.

Miss i Mister Gacowiczów 2017 w GACA Fit HOTEL

Na początku sierpnia pani Agnieszka i pan Jan ponownie odwiedzili GACA Fit HOTEL, by wraz z rodzinami zrelaksować się i wypocząć w tym niezwykłym miejscu, w pięknym otoczeniu Kazimierza Dolnego.

Jeżeli chcecie rozpocząć przygodę z mądrym odchudzaniem tak jak ja rok temu, to jest to idealne miejsce – podkreśla Jan Łokaj, który po pobycie w GACA Fit HOTEL kontynuował odchudzanie z programem Konrada Gacy przez platformę online GACA SYSTEM i zakończył je z sukcesem, redukując 64,7 kg! Pan Jan dodaje, że zaletami wczasów odchudzających w Kazimierzu Dolnym są nie tylko indywidualnie dobrana dieta i treningi. – To też świetna dawka informacji na temat zdrowego żywienia, zdrowego stylu życia, dawka pozytywnych emocji i wielkiej motywacji do działania w kolejnym dniach – wyjaśnia pan Jan.

Jan Łokaj z rodziną w GACA Fit HOTEL

Pani Agnieszka wspomina zaś z sentymentem owocne chwile, które spędziła w GACA Fit HOTEL na zakończenie swojej diety. Otrzymała wówczas wiele praktycznych informacji o tym, jak żyć mądrze i zdrowo po zakończeniu procesu odchudzania, a także wielkie wsparcie motywacyjne. – Życie po diecie jest super. Dieta jest tylko wstępem do fajnego, ciekawego, kolorowego życia, pełnego zdrowych posiłków i regularnego sportu, który fantastycznie jest pokochać – uśmiecha się pani Agnieszka, która wraz z programem Konrada Gacy, odchudzając się przez platformę online GACA SYSTEM, zredukowała na dobre 46,7 kg!

Miss i Mister Gacowiczów 2017 w GACA Fit HOTEL

Zapraszamy do zobaczenia filmu z pobytu laureatów wyborów Miss i Mistera Gacowiczów w GACA Fit HOTEL!


Na najbliższe wczasy odchudzające w GACA Fit HOTEL zapraszamy już 17 września! >>Wszystkiego informacje o wyjątkowej ofercie autorskiego hotelu Konrada Gacy można znaleźć TUTAJ.<<

 

Miss i Mister Gacowiczów 2017 w GACA Fit HOTEL


Przeczytaj także wywiady z laureatami wyborów Miss i Mistera Gacowiczów 2017 – >>Agnieszką Nagórską<< [link] i >>Janem Łokajem<<!