Już od jutra, wtorku 11 września, pacjenci GACA SYSTEM podczas konsultacji otrzymają najnowszą propozycję diety z cyklu „Moc dietetycznych rozmaitości”. Tym razem wśród potraw z najświeższej puli diet znajdzie się m.in. „Makaron razowy z sosem truskawkowym”. Dzięki temu smakowitemu i zdrowemu daniu pacjenci GACA SYSTEM będą mogli uchwycić smak kończącego się lata!

Odchudzanie z nami jest bardzo skuteczne, a dzięki mocy dietetycznych rozmaitości również urozmaicone i bardzo smaczne. Nasi pacjenci, co 14 dni podczas konsultacji, otrzymują nowe propozycje diet, „kuszących” walorami smakowymi przy jednoczesnej efektywnej redukcji kilogramów.

Już dziś przedstawiamy Państwu przepis na smaczny, dietetyczny obiad „Makaron razowy z sosem truskawkowym”, który będzie występować w najnowszej diecie już od jutra, wtorku 11 września.

Makaron razowy z sosem truskawkowym

Makaron razowy z sosem truskawkowym

Składniki:
truskawki mrożone lub świeże, 220 g
makaron razowy, 60 g
jogurt grecki, 70 g
stewia do smaku

Wykonanie:
Makaron gotujemy według przepisu na opakowaniu. Truskawki blendujemy lub rozgniatamy, dodajemy jogurt i całość ewentualnie dosładzamy stewią. Makaron wykładamy na talerz i polewamy sosem truskawkowym.