Jeszcze trzy lata temu Monika ważyła 160 kg… Dzięki mądremu odchudzaniu ta sympatyczna nastolatka zredukowała 81 kg, jest zdrowa, zyskała zapał i motywację do życia, coraz lepiej się uczy! Poznajcie jej historię!

„Od dzieciństwa miałam nadwagę, która przerodziła się w otyłość. Badania nie wykazały żadnych schorzeń, które mogłyby być przyczyną. Jadłam zbyt wiele słodyczy i niezdrowej żywności – stąd wzięła się moja wysoka waga..”

Zanim Monika zdecydowała się na odchudzanie, musiała dojrzeć do tej decyzji. Z czasem wyniki jej badań były coraz gorsze i musiała zacząć brać leki przeznaczone dla cukrzyków…

„Moja mama odchudzała się w GACA SYSTEM wiele lat temu i schudła 80 kg. Tak, więc w najbliższym otoczeniu miałam dowód na to, że jest to możliwe. Przez cały czas byłam przekonana o tym, że jeśli tylko będę chciała, mogę schudnąć, ale odkładałam to na później.”

Aby poczuć w sobie siłę i motywację do działania, a także polubić aktywność fizyczną, mama Moniki – za radą Konrada Gacy – zapisała ją do sekcji sumo.

„I podziałało. Po pewnym czasie mój trener zasugerował mi obniżenie wagi, by poprawić moją szybkość, jako zawodniczki i tak okrężną drogą trafiłam do GACA SYSTEM. I to był początek mojej osobistej przygody z odchudzaniem.”

Jak sama podkreśla, redukcja kilogramów zmieniła nie tylko jej wygląd, ale i sposób myślenia. Podkreśla, że dzięki temu odżyła…

„Nie wyobrażam sobie kiedykolwiek przerwać tej przygody…”

>>Poznajcie całą historię Moniki i zobaczcie zdjęcia z jej inspirującej przemiany!<<