W środę Konrad Gaca poprowadził w Katowicach specjalny wykład motywacyjny. To było bardzo inspirujące spotkanie, pełne motywacji, pozytywnych emocji, z ogromną dawką wiedzy. Tego wieczoru Konrad Gaca obudził wojownika w niejednym Ślązaku.

To już trzeci wykład motywacyjny Konrada Gacy w Katowicach w ciągu ostatnich kilku tygodni. I, tak jak poprzednio, frekwencja i emocje na spotkaniu były ogromne! Publiczność żywo reagowała na słowa eksperta. Nie zabrakło śmiechu, ale i pozytywnych wzruszeń.

Podczas spotkania Konrad Gaca motywował do mądrego życia oraz mówił o tym, czym jest Piramida Zdrowego Człowieka, jak odnieść sukces (nie tylko w odchudzaniu) i jak pozbyć się ograniczeń.

Nie zabrakło także inspirujących przemian osób, które dzięki Konradowi Gacy obudziły w sobie wojownika i udowodniły, że można zapanować nad otyłością. O swojej drodze związanej z mądrym odchudzaniem i zdrowym życiem opowiadali: Marta Barszczewska (-75 kg) – II Wicemiss Gacowiczek 2016, Katarzyna Ciesielska (-43 kg)– Miss Fitness Gacowiczek 2017, Barbara Tukendorf (-19,1 kg) oraz Ewa Szymczak (-40 kg).

Podczas tego specjalnego spotkania Konrad Gaca przedstawił publiczności również Inspiratorów GACA CENTRUM KATOWICE, którzy schudli od 26 do nawet 130 kg i rozpoczęli życie pełne energii i witalności: Katarzynę Rech (-44 kg) – Miss Gacowiczek 2017 wg Iwony Pavlović, Danutę Obałek (-26,3 kg), Annę Irzyk (- 65 kg), Małgorzatę Budzioch (-28 kg) oraz Andrzeja Sierockiego, który schudł aż 130 kg!

Po spotkaniu był czas na chwilę rozmowy z Konradem Gacą, pamiątkowe zdjęcia czy autografy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania motywacyjnego w Katowicach.