Choć rozpoczęła się już astronomiczna i kalendarzowa wiosna, za oknami mieszkańców Zamojszczyzny gości jeszcze typowo zimowa aura. Brak słońca, niskie temperatury i obfite opady śniegu, które ostatnio dały nam się we znaki, mogą działać przygnębiająco i powodować spadki motywacji i energii do działania. Jak sobie z nimi radzić?

Każdy z nas miewa w życiu słabsze momenty. W takich chwilach najważniejsze jest odnalezienie w sobie motywacji i energii do działania. Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu na wyjście z kryzysu, jednak potrzebne są także konkretne działania.

Gacowiczów z GACA CENTRUM ZAMOŚĆ zapytaliśmy, co motywuje ich do działania podczas gorszych dni. Zobaczcie, co nam odpowiedzieli.

„Przede wszystkim rozmowa z synem, który również realizuje proces w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ. Wzajemnie się motywujemy do działania, a w tych słabszych chwilach się wspieramy”. /pani Danuta/

„Efekty, które odnoszę, dają mi motywację i napędzają mnie do dalszej pracy. Kiedy mam kryzys, oglądam sobie filmy motywacyjne pana Konrada z osobami, które przeszły program z sukcesem”. /pani Monika/

„To, że koleżanki szybciej ode mnie chudną” 😉 /pani Elżbieta/

„Wsparcie pracowników GACA CENTRUM – terapeutów, trenerów i recepcji”. /pani Anna/

„Trenerzy w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ, którzy mnie wspierają i motywują do działania”. /pani Agnieszka/

Wiosenne warunki atmosferyczne sprzyjają pozytywnym zmianom w naszym życiu. Życzymy, aby budząca się natura również i Was zmotywowała do zrobienia czegoś dla siebie i swojego zdrowia!