Prawdziwa motywacja wynika z marzeń, których siła może zdeterminować każdy nasz krok i pokonać każdą przeszkodę. „Jeśli zdecydujesz się walczyć, nigdy się nie cofaj. Chyba, że chcesz wziąć rozbieg”. To główne przesłanie szóstego filmu motywacyjnego Konrada Gacy, który wczoraj miał swoją premierę.

„Nigdy się nie cofaj” to kolejny z serii filmów motywacyjnych, których celem jest przywracanie wiary w sukces podjętych wyzwań. Tym razem Konrad Gaca przekonuje, że nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko takie, z których za szybko rezygnujemy. Każda przeszkoda, którą uda nam się pokonać, buduje naszą motywację i poczucie wiary w siebie.

W życiu każdego człowieka zdarzają się momenty zwątpienia. Konrad Gaca radzi, aby wówczas zwolnić i na spokojnie zastanowić się, czy przez chwilę słabości naprawdę warto rezygnować ze swoich marzeń. W filmie „Nigdy się nie cofaj” Konrad Gaca przekonuje, że każdy człowiek na początku nowej drogi potrzebuje wsparcia.

Bohaterką szóstego filmu motywacyjnego jest pani Marta Barszczewska, która dzięki terapii stworzonej przez Konrada Gacę zredukowała 75 kg i…dostała zielone światło do realizacji wszystkich marzeń. „Moje życie zmieniło się na każdej płaszczyźnie, a podejmowanie nowych wyzwań nigdy nie było tak łatwe. Bo przecież, jeżeli pokonałam samą siebie, własne słabości, lęki, obawy, przeżyłam momenty wzlotów i upadków, to wszystko, czego się teraz podejmę, musi się udać” – tak pani Marta sama opisuje swoją metamorfozę.

Efekty niesamowitej przemiany pani Marty zostały docenione także przez innych. Podczas II Międzynarodowego Zlotu Gacowiczów w GACA SPA w Kazimierzu Dolnym pani Marta zdobyła tytuł II Wicemiss Gacowiczów 2016.

Kliknij i przeczytaj przemianę Marty Barszczewskiej