Jeszcze tylko kilka dni dzieli nas od premiery drugiego numeru magazynu „Możesz Wszystko”, którego redaktorem naczelnym jest Konrad Gaca!

Premiera tego numeru zapowiedziana jest już na 20 kwietnia. – W tym numerze znajdziecie sporo przydatnej wiedzy, która pomoże Wam zrobić formę na lato (tak, jeszcze zdążycie!) i dowiedzieć się więcej o zdrowym stylu życia – zapowiada Konrad Gaca.

Na okładce nowego wydania magazynu zobaczycie Konrada Gacę w towarzystwie Katarzyny Ciesielskiej, która zredukowała 42 kg, dziś jest trenerką w GACA CENTRUM Ursynów i kocha aktywność fizyczną! Pamiętacie jej fantastyczną metamorfozę?

W najnowszym „Możesz Wszystko” znajdziecie też m.in. wywiad z aktorem Mikołajem Roznerskim o tym, jak to się stało, że z pulchnego chłopca stał się dobrze zbudowanym facetem.

– Polecam Wam ten numer! Naprawdę warto go przeczytać – podkreśla Konrad Gaca! Zapraszamy do lektury!


„Claudia Extra – Możesz Wszystko” to wyjątkowy magazyn ukazujący się nakładem wydawnictwa Burda, skupiającego takie tytuły jak: „Claudia”, „Elle”, „InStyle”, „Samo zdrowie”, „Dobre Rady”. To wspaniałe źródło inspiracji i motywacji dla każdego, kto chciałby zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich.

Magazynu szukajcie od 20 kwietnia w kioskach, a także w sklepie internetowym GACA SYSTEM!

Magazyn "Możesz Wszystko"