Przed nami wyjątkowe wydarzenie pełne wiedzy, motywacji i inspiracji! Już w piątek 6 października Konrad Gaca poprowadzi specjalne, bezpłatne spotkanie ONLINE transmitowane na żywo! Zapraszamy do oglądania!


Wyjątkowy prowadzący, niezwykli goście, inspirujące historie, ekspercka wiedza, motywacja, emocje, multimedialne studio! A wszystko to transmitowane na żywo, w zupełnie nowym wydaniu – do obejrzenia w Twoim domu, w każdym miejscu na świecie!

Na wydarzenie zapraszamy zarówno pacjentów GACA SYSTEM, jak i wszystkich, którzy potrzebują dużej dawki motywacji, także do rozpoczęcia swojej przygody z mądrym odchudzaniem.


Jak można obejrzeć wyjątkowy wieczór online z Konradem Gacą?

Zapraszamy do oglądania transmisji na żywo w piątek 6 października, o godz. 19.00, na >>stronie dedykowanej wydarzeniu<< lub na >>publicznym profilu Konrada Gacy na portalu Facebook<<.


Podczas spotkania online Konrad Gaca przybliży tajniki mądrego odchudzania i zdrowego życia po ukończeniu odchudzania oraz zmotywuje Cię na dobry start i do dalszej pracy nad swoją sylwetką. Na widzów czeka wiele atrakcji, w tym inspirujące wyzwanie do podjęcia!

Osoby, które dopiero chcą rozpocząć przygodę z mądrym odchudzaniem, podczas tego wyjątkowego wieczoru będą mogły poznać bliżej przełomową metodę Konrada Gacy, jej efekty, otrzymać wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia.

Z kolei dla tych osób, które realizują już autorski program odchudzający Konrada Gacy, udział w wykładzie będzie okazją do pogłębienia i usystematyzowania wiedzy o mądrym odchudzaniu oraz otrzymania ogromnej dawki motywacji i pozytywnej energii do działania.

Podczas spotkania Konrad Gaca przedstawi wyjątkowych gości, którzy osiągnęli sukces i schudli od 20 do 122 kg. Poznasz Włodzimierza Krystka, który rozpoczynał odchudzanie z wagą 250 kg, a dziś jest lżejszy o 122 kg oraz Beatę Gliwkę, która schudła 46 kg i jest już 9 lat po wyprowadzeniu z diety. W trakcie transmisji na żywo pojawią się również trzy wyjątkowe kobiety: Joanna Smolińska (-65 kg), Beata Hoć (-66 kg) oraz Barbara Tukendorf (-19,1 kg), które zarażą Cię swoim optymizmem i opowiedzą o tym, jak wygląda życie po wyprowadzeniu z diety.

Zapraszamy do oglądania!


PAMIĘTAJ!
– Wyjątkowy WIECZÓR ONLINE Z KONRADEM GACĄ
– piątek, 6 października
– godz. 19.00
Transmisja: http://www.gacasystem.pl/wyklad-online/ lub publiczny profil Konrada Gacy na Facebooku

Polecamy!