26 października swoją premierę będzie miała czwarta książka Konrada Gacy: „Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji”!  A już 3 dni później twórca GACA SYSTEM spotka się z czytelnikami w Krakowie podczas 20. Międzynarodowych Targów Książki.

„Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji” jest kolejną po terminarzu motywacyjnym „Rytm zdrowego życia” publikacją Konrada Gacy tej jesieni. Została tak pomyślana, aby dodawać czytelnikom wiedzy i motywacji nie tylko… na swoich kartach. „Obudź w sobie wojownika” to opowieść o drodze na szczyt własnych możliwości. Jest to książka poświęcona w całości różnym aspektom motywacji, walki o siebie i poszukiwaniu energii do działania.

„Obudź w sobie wojownika” realizuje ideę „żywej książki”. Po zeskanowaniu kodu znajdującego się w książce (QR code) czytelnicy są kierowani na specjalną „żywą” stronę pełną inspiracji, motywacji i informacji. Systematycznie będą tam dodawane nowe treści: teksty, zdjęcia, krótkie filmy. Dzięki temu motywacyjna przygoda, która rozpocznie się dla odbiorców z chwilą przeczytania pierwszych stron książki, będzie nieustannie trwać – tak jak… motywacja do działania.

Krakowskie Targi Książki będą okazją do nabycia nowej motywacyjnej lektury, pozycji obowiązkowej dla wszystkich, którzy zagadnienie motywacji traktują jako pole do nieustannego rozwoju. Konrad Gaca spotka się z czytelnikami w sobotę 29 października w godzinach: 15:00-16:00 przy stoisku wydawnictwa „Burda książki” C30. Będzie to okazja do zdobycia autografu twórcy GACA SYSTEM, a także krótkiej rozmowy. Kolejne spotkanie z Konradem Gacą odbędzie się w 16 listopada w warszawskim salonie Empik.

Targi książki w Krakowie z udziałem Konrada Gacy

Impulsem do napisania książki na temat motywacji była dla Konrada Gacy historia jednego z najmłodszych pacjentów. Dawid Polański z Pomorza, mając 13 lat, napisał list do twórcy GACA SYSTEM z prośbą o pomoc. Otyłość zagrażała jego zdrowiu oraz negatywnie wpływała na jakość życia. Dawid izolował się od innych, czuł się dyskryminowany przez rówieśników. Konrad Gaca odwiedził chłopca w rodzinnej Redzie i zaproponował mu pomoc oraz udział w kampanii „Odchudzanie na śniadanie” emitowanej na antenie TVP 2 i TVP Polonia. Wola walki nastolatka i jego sukces stały się także inspiracją do powstania filmu motywacyjnego: „Motywacja. Serce wojownika”

Książka „Obudź w sobie wojownika. Siła motywacji” po premierze będzie do nabycia we wszystkich ośrodkach GACA CENTRUM, w hotelu GACA SPA, a także w naszym sklepie internetowym. Można je będzie również znaleźć w Empikach.