System motywacyjny

Czym jest system motywacyjny?
Prawdziwe przeszkody istnieją tylko w Twojej głowie.
Z nikim nigdy nie będziesz rywalizować bardziej niż ze sobą. Podpis Konrada Gacy
Motywacja jest niezbędna do tego, by rozpocząć proces redukcji wagi. W zależności od indywidualnych uwarunkowań: relacji wagi startowej pacjenta do jego celu końcowego, stanu zdrowia, płci, wieku, przebytych wcześniej chorób i innych, proces odchudzania może trwać od kilku do kilkunastu miesięcy. Wówczas podtrzymanie silnej motywacji do pracy nad osiągnięciem celu jest kluczową kwestią.

AUTOMOTYWACJA

Potrzeba zmiany

Pierwszym etapem w budowaniu odpowiedniej motywacji w procesie redukcji wagi jest odnalezienie wewnętrznej potrzeby zmiany, związanej bezpośrednio z danym pacjentem i jego potrzebami.

Taką motywacją może być:
  • chęć poprawy komfortu życia, utrudnionego przez nadwagę lub otyłość
  • zmniejszenie dolegliwości układu ruchowego (bóle stawów)
  • poprawa wydolności układu krążenia
  • efekt wizualny - szczupła sylwetka.
Więcej na temat rezultatów pacjentów GACA SYSTEM.

WARSZTATY MOTYWACYJNE

Pomoc psychologiczna

W utrzymywaniu motywacji do realizacji procesu we wszystkich jego aspektach, istotne jest stałe wzmacnianie poczucia wartości pacjenta i pomoc psychologiczna. Właśnie dlatego stałym elementem programu kompleksowej redukcji wagi są wykłady oraz warsztaty motywacyjne prowadzone przez psychologów GACA SYSTEM.

Gdzie się odbywają?

Warsztaty motywacyjne odbywają się zarówno stacjonarnie w OŚRODKACH GACA SYSTEM jak i online, dla pacjentów, którzy realizują proces redukcji wagi zdalnie.

Dodatkowo

Aktywni pacjenci mają także dostęp do dodatkowych materiałów motywacyjnych.

Ponadto w ofercie sklepu można znaleźć książki autorstwa Konrada Gacy oraz inne produkty motywacyjne.

FILMY MOTYWACYJNE

Specyfikacja:
Konrad Gaca, ekspert ds. leczenia otyłości i twórca GACA SYSTEM, z myślą o pacjentach realizujących proces Mądrego Odchudzania oraz o wszystkich osobach, które dążą do osiągnięcia swojego celu, stworzył serię filmów motywacyjnych. Każdy z nich traktuje o innym aspekcie motywacji i drogi do sukcesu.