Silne więzi rodzinne często pomagają stawiać czoła przeciwnościom losu; bywa też, że są źródłem wielkiej motywacji. Tak jest w przypadku Włodzimierza Krystka i jego córki Zuzanny, którzy wspólnie realizują terapię nadwagi i otyłości od czasu wiosennej edycji „Odchudzania na śniadanie”.

Widzowie kampanii mieli okazję poznać Włodzimierza Krystka wiosną 2016 podczas III edycji „Odchudzania na śniadanie”. Konrad Gaca zaprosił mężczyznę do udziału w kampanii po otrzymaniu jego listu zgłoszeniowego, w którym prosił o pomoc. Pan Włodek nie był wówczas pewien, ile waży, niemniej lekarze sugerowali mu redukcję tkanki tłuszczowej w obawie o stan zdrowia. Tak rozpoczęła się przygoda pana Włodzimierza i… całej jego rodziny.

Włodzimierz Krystek rozpoczął terapię z wagą 243 kg! Do zakończenia III edycji kampanii zredukował 31 kg, a obecnie może pochwalić się wynikiem… minus 95! W ślad za panem Włodkiem w kierunku zdrowego życia poszła jego córka Zuzanna. Jej rezultat na chwilę obecną to minus 27 kg. Ojciec i córka nie zakończyli jeszcze terapii – wciąż dążą do ustalonego dla siebie celu. W studiu „Pytania na śniadanie” pan Włodzimierz opowie o swoich sukcesach i planach, będzie też motywował drugiego gościa…

Mariusz Kominiak także pragnie zredukować wagę dla swojej rodziny. W jego przypadku silna więź z córką oraz wspólny problem pozwoliły uczynić… pierwszy krok. W studiu Dwójki pan Mariusz – na starcie swojej drogi oraz pan Włodzimierz – na dalekim jej etapie będą dzielić się swoimi doświadczeniami. Konrad Gaca nieprzypadkowo zaprosił obu mężczyzn – podobieństwo ich motywacji oraz sukcesy w rodzinie Krystków mogą zainspirować kolejnych Gacowiczów.

W programie, jak zwykle, nie zabraknie też cennych porad z zakresu zdrowego stylu życia. Konrad Gaca tradycyjnie będzie także odbierał telefony od widzów i odpowiadał na ich pytania. Na koniec podsumuje swój dyżur, poruszając najciekawsze zagadnienia z rozmów.

Oglądajcie „Pytanie na śniadanie” w najbliższą środę w godzinach 8:00 – 10:55 na antenie TVP 2 i TVP Polonia.

Do zobaczenia!