Chcesz schudnąć i zrobić formę na lata? Zacznij działać już teraz i weź udział w bezpłatnych warsztatach online „Poznaj GACA SYSTEM”, podczas których dowiesz się, jak schudnąć mądrze i skutecznie. Zapraszamy już we wtorek 17 września o godz. 19.00.

Zastanawiasz się, na czym polega i jak działa program GACA SYSTEM ONLINE? Masz za sobą wiele prób zredukowania wagi, ale bez zadowalających efektów? A może potrzebujesz motywacji do pracy nad swoim zdrowiem i sylwetką?

Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to oznacza, że warsztaty „Poznaj GACA SYSTEM” są właśnie dla Ciebie!

Podczas spotkania poznasz konsultantów GACA SYSTEM: Monikę Seredyn-Turowską, Aleksandrę Machlarz oraz Jarosława Rosińskiego, którzy opowiedzą, jak działa platforma GACA SYSTEM online oraz system wideokonferencji, który umożliwia realizację procesu z dowolnego miejsca na świecie! To prosty i wygodny, a co najważniejsze, bardzo skuteczny sposób na redukcję kilogramów!

Jak wziąć udział w warsztatach?

Aby to zrobić, należy kliknąć w poniższy link, wypełnić formularz i zapisać się na spotkanie:

http://www.gacasystem.pl/warsztaty-poznaj-gaca-system/

w mailu potwierdzającym zapis otrzymasz link do transmisji warsztatów online.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Już dziś zarezerwuj więc swój czas i wtorkowy wieczór bądź z nami!