W pierwszy weekend października GACA CENTRUM w Gdańsku zainauguruje swoją działalność. Wszystkich mieszkańców Trójmiasta i okolic, zainteresowanych rozpoczęciem terapii otyłości i nadwagi, serdecznie zapraszamy na dni otwarte!

 

GACA CENTRUM TRÓJMIASTO, położone przy ul. Żabi Kruk 16 w Gdańsku, to nowocześnie zaprojektowany i doskonale wyposażony ośrodek, stworzony z myślą o osobach chcących zredukować nadmiar kilogramów. Jego pacjenci będą mieli do dyspozycji najwyższej klasy sprzęt do ćwiczeń oraz wiele udogodnień (np. sauny, gabinet kosmetyczny, gabinet masażu). Nad wszystkimi osobami, realizującymi tutaj terapię otyłości i nadwagi, czuwać będzie starannie dobrany, specjalnie przeszkolony zespół, złożony z terapeutów GACA SYSTEM, trenerów, a także pracowników recepcji, masażystów i kosmetyczek.

Dni otwarte trójmiejskiego ośrodka Konrada Gacy odbędą się już w dniach 1-2 października (sobota-niedziela). GACA CENTRUM będzie można odwiedzać od godz. 9.00 do 20.00. Każdy, kto przychodząc na dni otwarte zabierze ze sobą strój i obuwie sportowe, będzie mógł odbyć próbny trening.

Do dyspozycji gości, oprócz wykwalifikowanych trenerów, będą także pozostali pracownicy ośrodka GACA CENTRUM. Ponadto, w otwarciu ośrodka uczestniczyć będą liderzy GACA SYSTEM – osoby, które skutecznie zredukowały wagę, cieszą się doskonałym samopoczuciem i szczupłą sylwetką. W czasie dni otwartych będzie więc można dowiedzieć się więcej o terapii stworzonej przez Konrada Gacę i o samym ośrodku, a także uzyskać odpowiedzi na ewentualne pytania.

Co ważne, już w czasie dni otwartych osoby zainteresowane rozpoczęciem terapii będą mogły zrealizować jej pierwszy etap – wziąć udział w spotkaniu wprowadzającym. To niezbędny krok, który pozwala poznać GACA SYSTEM i jego rezultaty, uzyskać wszelkie informacje potrzebne do przystąpienia do procesu oraz zdobyć cenną motywację pracy nad swoją sylwetką, zdrowiem i formą.

Na spotkania wprowadzające zapraszamy w sobotę i w niedzielę (1-2 października) o godz. 16.00. Spotkania te będą miały charakter otwarty, ale liczba miejsc jest ograniczona. Osoby, które chcą zagwarantować sobie udział w spotkaniu, prosimy zatem o dokonywanie rezerwacji pod numerem tel. (22) 349 22 88 wew. 1.

Przypominamy również, że osoby, które mieliśmy przyjemność gościć na spotkaniach z Konradem Gacą zorganizowanych w Multikinie Gdańsk i w hotelu Sheraton w Sopocie, zrealizowały już etap spotkania wprowadzającego. Po zakupie wybranego pakietu z oferty GACA CENTRUM TRÓJMIASTO mają możliwość umówienia się na konsultację z terapeutą GACA SYSTEM.

Zakupu pakietu można dokonać poprzez stronę www.gdansk.gacasystem.pl (w cenie specjalnej, do niedzieli, do godz. 22) lub bezpośrednio w ośrodku, w czasie dni otwartych. Uczestników spotkań w Multikinie Gdańsk i w hotelu Sheraton w Sopocie zapraszamy więc do przyjścia na dni otwarte z biletem potwierdzającym udział w jednym z tych wydarzeń. Informujemy także, że umówione konsultacje z terapeutami GACA SYSTEM będą odbywały się od poniedziałku, 3 października.

Do zobaczenia na dniach otwartych!