„Mam formę i kondycję jak nigdy dotąd!” – tak o efektach procesu mądrego odchudzania mówi pan Maciej Nowocin z Warszawy. Pan Maciej do GACA CENTRUM trafił za przykładem żony. Miał 14 kg nadwagi i bardzo słabą kondycję. Wystarczyło kilka miesięcy, a formę ma jak nigdy dotąd i nawet ślubny garnitur sprzed 21 lat jest na niego za duży! Poznajcie jego inspirującą historię.

Problemy z wagą u pana Macieja zaczęły się w wieku nastoletnim. Później waga się unormowała, ale z upływem lat pan Maciej dorobił się brzuszka i prawie 100 kg na wadze. – Chociaż nie miałem dużo kilogramów do zrzucenia, to jednak bardzo odbijało się to na mojej kondycji i zdrowiu. Trudno mi się chodziło po schodach, a brzuch przeszkadzał mi w prostych czynnościach jak chociażby wiązanie butów. Przed rozpoczęciem odchudzania miałem też 3 – krotnie przekroczony cholesterol, a dodatkowe kilogramy potęgowały problemy z kręgosłupem – wspomina pan Maciej.

Do GACA SYSTEM trafił dzięki żonie, która realizowała proces w warszawskim ośrodku. Rodzinne odchudzanie stało się dla państwa Nowocin nie tylko sposobem na polepszenie zdrowia, ale również na wspólne spędzanie czasu. Wspólne treningi (trzy razy w tygodniu) zbliżyły do siebie małżonków. – Wspólny cel spowodował również, że byliśmy dla siebie wsparciem w tym działaniu, gdy przychodziły trudniejsze dni – dodaje pan Maciej.

– Teraz czuję się świetnie. Schudłem 14 kg i mam formę i kondycję jak nigdy dotąd. Jestem po wyprowadzeniu z diety i po całkowitej wymianie garderoby. Spodnie z rozmiaru 34 wymieniłem na 31. I nawet mój ślubny garnitur sprzed 21 lat jest na mnie za duży. Nawet żona zaskoczona jest tą moją przemianą – mówi pan Maciej.

Ale to nie jedyne zmiany, które pan Maciej odczuł po redukcji kilogramów. Poprawiło się również jego zdrowie. Regularne ćwiczenia pomogły na kręgosłup, z którymi pan Maciej miał problemy od lat. Do normy wrócił również poziom cholesterolu.

– Pomimo zakończonego odchudzania nie zamierzam z GACA CENTRUM odchodzić. Nadal tu ćwiczę, zdrowo się odżywiam i wszystkim polecam GACA SYSTEM, a szczególnie tym, co tak jak ja przez wiele lat, nie przypuszczają nawet, że mogliby wróć do dawnej formy i sprawności. A to jest możliwe i ja jestem tego przykładem! – podsumowuje pan Maciej.

>>Poznajcie całą historię pana Macieja oraz zobaczcie zdjęcia z jego inspirującej przemiany<<