– Osiągnęłam to, do czego dążyłam i co osiągnąć chciałam – mówi pani Aleksandra Gajdzik, która dzięki mądremu odchudzaniu zredukowała 22 kg. Jeśli szukasz inspiracji i motywacji, by zacząć się odchudzać, to film, w którym pani Aleksandra opowiada o swojej przemianie, jest właśnie dla Ciebie!

Pani Aleksandra od dziecka zmagała się z problemami z wagą. Jak wyglądało jej życie z nadwagą? – Było…”duże”. Ja zawsze byłam dużym dzieckiem, dużą nastolatką, dużą studentką – podsumowuje nasza bohaterka.

Pierwszą poważną próbę odchudzania pani Aleksandra podjęła przed swoimi 30 urodzinami. Ważyła wówczas ponad 90 kg. Wprawdzie udało jej się schudnąć, ale problemy w pracy spowodowały, że nie utrzymała tej wagi i po jakimś czasie dodatkowe kilogramy znowu wróciły.

O GACA SYSTEM pani Aleksandra dowiedziała się od kuzyna, który dzięki mądremu odchudzaniu stracił prawie 50 kg. Sama schudła z GACA SYSTEM 22 kg, dzięki czemu nabrała pewności siebie. – Gdybym nie spotkała na swojej drodze pana Konrada Gacy, pewnie byłabym jakąś starą frustratką. Osobą niezadowoloną z życia, zrzędzącą, marudzącą – kwituje żartem swoją historię pani Aleksandra.

Co jeszcze zmieniło się w życiu pani Aleksandry dzięki odchudzaniu, jak się teraz czuje? Tego dowiesz się z filmu; zapraszamy do jego obejrzenia i poznania inspirującej historii naszej bohaterki!