– Cieszę się bardzo z tej zmiany, bo nie przypuszczałam nawet, że jeszcze kiedyś będę wyglądać tak jak w tej chwili i z tym wyglądem czuję się super – mówi pani Dorota Gazda, która z GACA SYSTEM schudła 22 kg, zyskując zdrowie, fit figurę i nowych przyjaciół! Poznajcie jej historię.

Pani Dorota jest rodowitą Ślązaczką. Nadliczbowe kilogramy, które pozostały po ciążach, przez lata próbowała wielokrotnie redukować za pomocą rożnych diet. Niestety zawsze dopadał ją efekt jo-jo.

Nadwaga odbijała się również na zdrowiu pani Doroty. – Czas leciał, a mnie przybywało problemów zdrowotnych – szczególnie z kręgosłupem. Byłam też szykowana już do wszczepienia endoprotez kolan. Miałam podwyższony cholesterol i problemy z tarczycą – niedoczynność i Hashimoto – wspomina pani Dorota.

– Przez te lata czułam się źle z tak dużą wagą, ale nigdy nie udało mi się trafić na dietę, która dałaby w miarę trwały efekt – dodaje pani Dorota. Do czasu, aż za namową koleżanki nasza bohaterka trafiła do GACA SYSTEM.

– W kilka miesięcy zrzuciłam ponad 20 kg i na początku to ludzie na ulicy poznawali mnie tylko po głosie. Ale nic dziwnego, bo jestem osobą publiczną na osiedlu, mieszkam tam od ponad 30 lat i zawsze widzieli mnie przy kości, a naraz zjechałam z rozmiaru 46 do rozmiaru 36 – wspomina pani Dorota.

Po redukcji 22 kg poprawie uległo nie tylko samopoczucie i wygląd pani Doroty, ale przede wszystkim zdrowie. – Nie boli mnie już kręgosłup ani kolana, a o endoprotezach mogę zapomnieć mówi nasza bohaterka. – Cieszę się bardzo z tej zmiany, bo nie przypuszczałam nawet, że jeszcze kiedyś będę wyglądać tak jak w tej chwili i z tym wyglądem czuję się super. Po prostu jak młoda dziewczyna – dodaje.

Dziś pani Dorota nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej. Tańczy, bierze udział w zawodach Nordic Walking. Dzięki redukcji kilogramów nasza bohaterka mogła również powrócić po latach do jazdy na nartach i łyżwach. – To wszystko są rzeczy, które sprawiają mi przyjemność i nie byłyby możliwe, gdybym nie schudła i dlatego polecam i będę polecać odchudzanie w GACA SYSTEM – podsumowuje pani Dorota.

>>Poznajcie całą historię pani Doroty i zobaczcie zdjęcia z jej inspirującej przemiany<<