Pani Iwona w GACA SYSTEM zrzuciła 22 kg w pół roku i od 3 już lat żyje w stylu fit. Jej historia jest przykładem, że przy odpowiednim pokierowaniu możliwe jest pozbycie się każdej ilości kilogramów, nawet tych najbardziej opornych, a tzw. rodzinny gen otyłości to wyzwanie a nie wyrok! Poznajcie jej historię.

W rodzinie pani Iwony wszyscy mieli problem ze zbędnymi kilogramami: mama, tata, siostra… – W moim przypadku była szansa, że ten rodzinny, i jak zawsze mówiło się, genetyczny problem mnie ominie, bo biorąc ślub w wieku 22 lat, nosiłam rozmiar 36 i ważyłam 55 kg przy 165 cm wzrostu. Jednak po urodzeniu dwójki dzieci miałam już 20 kg na plusie i nosiłam rozmiar 48/50 – wspomina pani Iwona.

– Nie było łatwo, bo z trudem akceptowałam siebie w rozmiarze 50, a do tego miałam problem z wchodzeniem po schodach, przy każdym wysiłku robiąc się czerwona jak indor – dodaje. Nadliczbowe kilogramy nie były tylko kwestią estetyki, ale również przyczyną problemów ze zdrowiem. Pani Iwona w wieku 30 lat miała już nadciśnienie i początki problemów z sercem.

Pani Iwona próbowała się odchudzać dietami z kolorowych gazet, ale brak widocznych efektów na kilka lat zniechęcił ją do działania. Do czasu, aż koleżanka z pracy pokazała jej metamorfozę swojej znajomej – pani Renaty Zelik, która z GACA SYSTEM schudła 52 kg. – Spojrzałam na zdjęcia i nie uwierzyłam – wspomina pani Iwona.

Pani Iwona postanowiła jednak spróbować i wkrótce na własnym przykładzie przekonała się, że metamorfozy pacjentów GACA SYSTEM to nie fotomontaż. Sama w ciągu pół roku pozbyła się 22 kg! – Dużym plusem było dla mnie to, że konsultacje odbywały się przez wideo konferencje albo przez telefon. Dla mnie taka forma była idealna, bo ja byłam wtedy bardzo zamknięta w sobie i pełna kompleksów i nie wiem, czy odważyłabym się na kontakt na żywo – podkreśla nasza bohaterka.

– Teraz czuję się świetnie! Otworzyłam się na świat i ludzi! (…) Jestem szczęśliwą żoną i mamą, a moja historia jest przykładem, że tzw. rodzinny gen otyłości, to co najwyżej wyzwanie a nie wyrok, bo, jak zawsze powtarzał p. Konrad Gaca, w odchudzaniu nie ma słabych ludzi, tylko źle dobrane działanie! podsumowuje pani Iwona.

>>Poznajcie całą historię pani Iwony i zobaczcie zdjęcia z jej niesamowitej przemiany<<