Pani Izabela Kalinka w GACA SYSTEM znalazła to, czego przez lata szukała, dietę i aktywność fizyczną połączoną ze wsparciem i motywacją. Schudła 25 kg w 5 miesięcy, zyskując zdrowie i świetną formę! Poznajcie jej inspirującą historię.

Pani Izabela nigdy nie należała do osób szczupłych, ale znacząco przytyła po operacji kręgosłupa, po której musiała dużo leżeć i brać sterydy. Od tej pory zaczęłam stosować dietę za dietą i przeszłam chyba przez wszystkie możliwe. Po ciąży szybko wróciłam do formy, ale równie szybko, będąc już na urlopie macierzyńskim, przytyłam prawie 20 kg. Wprawdzie chodziłam non stop na spacery z córką, ale cały pozostały czas „pichciłam” i jadłam a kilogramy wracały – wspomina pani Izabela.

Pani Izabela wielokrotnie próbowała się odchudzać, ale bez efektu. – Jakoś nie wychodziło mi to samodzielne odchudzanie i trwanie w zdrowym stylu życia. A przecież skończyłam AWF i o zdrowym stylu życia i odchudzaniu wiedziałam wszystko. Dużo ruszałam się. Chodziłam nawet na crossfit i podnosiłam ciężary – dodaje.

O GACA SYSTEM pani Izabela dowiedziała się przez przypadek dzięki matce koleżanki swojej córki z przedszkola, która w pewnym momencie bardzo szybko i dużo schudła. – Nie mogłam uwierzyć, że z tak dużej otyłości da się tak szybko wyjść wspomina pani Izabela. Poszła więc na darmową konsultację do GACA STUDIO w Katowicach, po której postanowiła spróbować.

Po dwóch tygodniach procesu pani Izabela schudła 5,9 kg, a po miesiącu miała już 9 kg na minusie i to dało jej motywację do dalszego działania. Po pięciu miesiącach procesu pani Izabela jest lżejsza o 25 kg, a ubrania w rozmiarze 44 to już dla niej przeszłość. – Teraz formę i kondycję mam jak nigdy dotąd, a zakupy ubrań to dla mnie przyjemność. Zapomniałam o bólu kręgosłupa. Cholesterol miałam 260, teraz mam 160. W życiu nie miałam takich wyników – podsumowuje pani Izabela.

Zmianie uległy też nawyki żywieniowe w rodzinie pani Izabeli. – Przestaliśmy pić słodkie napoje. Moje dziecko przestało jeść słodycze. Nie słodzi cukrem, co najwyżej miodem. Ograniczyliśmy sól mówi nasza bohaterka. A największą nagrodą są dla niej słowa córki, która często powtarza: mamusiu, chciałabym być taka jak ty!

>Poznajcie całą historię pani Izabeli oraz zobaczcie zdjęcia z jej imponującej przemiany<