Nie ma dziedziny w moim życiu, na którą nie wpłynęłaby moja przemiana” – mówi pani Monika Seredyn Turowska, która dzięki mądremu odchudzaniu zredukowała 65 kg. Jeśli szukasz inspiracji i motywacji, by zacząć się odchudzać, to film, w którym pani Monika opowiada o swojej przemianie, jest właśnie dla Ciebie!

Pani Monika od dziecka zmagała się z problemami z wagą. Stosowała wiele diet, ale kończyły się zawsze efektem jo-jo. Jak wyglądało jej życie z nadwagą? – Nie było za ciekawe… – wspomina nasza bohaterka. Przez nadliczbowe kilogramy pani Monika miała problemy ze zdrowiem, duszności, szybko się męczyła, przez co nie mogła bawić się z synem korzystającym z różnych form aktywności.

O GACA SYSTEM pani Monika dowiedziała się od koleżanki. Proces realizowała za pośrednictwem platformy online. – Wybrałam GACA SYSTEM online, ponieważ pochodzę z małego miasta, tam nie było Centrum stacjonarnego, natomiast jak poczytałam trochę na stronie o twórcy Systemu, o założeniach, o tym, że to jest proces całościowy, holistyczny, było to dla mnie zalążkiem takiej pewności, że tym razem na pewno się uda – mówi pani Monika.

I tak też się stało! Dzięki mądremu odchudzaniu nasza bohaterka straciła 65 kg. Jak to wpłynęło na jej życie? – Moje życie po odchudzaniu zmieniło się o 180 stopni (…) Jestem osobą całkowicie zdrową, jestem też całkowicie sprawna – mów pani Monika.

Bieganie, rower, skoki na trampolinie – to wszystko znajduje się teraz w zasięgu jej możliwości. Co więcej, pani Monika dziś sama motywuje innych dla innych do walki o nowe życie i – jako terapeutka GACA SYSTEM – pomaga im w przejściu przez proces redukcji wagi.

Co jeszcze zmieniło się w życiu pani Moniki dzięki odchudzaniu i co sprawiło, że wybrała właśnie GACA SYSTEM? Tego dowiesz się z filmu; zapraszamy do jego obejrzenia i poznania inspirującej historii naszej bohaterki!

Panią Monikę możesz poznać osobiście, przychodząc na wykład motywacyjny Konrada Gacy w GACA CENTRUM GDAŃSK już w najbliższą środę, 17 stycznia o godz. 19:00.