Zmieniłam swój styl życia na plus! – tak o efektach odchudzania z GACA SYSTEM mówi pani Monika Jabłońska z Zamościa. Pani Monika schudła 10 kg, dzięki czemu nie tylko doskonale wygląda, ale również świetnie się czuje zarówno fizycznie, jak i psychicznie! Poznajcie jej historię.

Pani Monika nigdy nie była osobą otyłą, jednak styl życia i zamiłowanie do słodyczy spowodowały, że w ostatnich latach przybyło jej 10 kg, z którymi bardzo źle się czuła, a wyniki badań wyraźnie wskazywały na zły sposób odżywiania się. Do Gaca System przyszła z nadzieją na zrzucenie zbędnych kilogramów i zmianę nawyków żywieniowych.

Proces odchudzania realizowała w GACA CENTRUM ZAMOŚĆ. – Odchudzanie i zmiany zaczęłam w maju i właściwie przez całe wakacje przebrnęłam bez wpadek. A był to czas imprez, grilli, piwa, kiełbasek, a ja nie tknęłam przez ten czas nic z tych letnich kulinarnych atrakcji – wspomina nasza bohaterka.

Rezygnacja ze słodyczy, konsekwencja w działaniu i stosowanie się do zaleceń opłaciły się, ponieważ pani Monika schudła 10 kg. – Może te 10 kg to w oczach tych, którzy więcej mają do zrzucenia, nie jest dużo, ale dla mnie to ogromne osiągnięcie i sukces, bo teraz czuję się świetnie i fizycznie, i psychicznie! Zrobiłam to dla samej siebie, dla lepszego samopoczucia i zdrowia – mówi pani Monika.

– Najważniejsze jest jednak to, że udało mi się zmienić mój sposób odżywiania się, a to bezcenna inwestycja i kapitał na resztę mojego życia. Bardzo cieszę się, że trafiłam do Gaca Centrum, bo wiem, że sama nigdy bym tego nie osiągnęła – podsumowuje nasza bohaterka.

>>Poznajcie całą historię pani Moniki i zobaczcie zdjęcia z jej fantastycznej przemiany<<