Pani Monika Radomska ma 35 lat. W Gaca Centrum w Lublinie schudła ponad 12 kg, zyskując świetną figurę, ale też wiedzę, w jaki sposób utrzymać wagę i zdrowo żyć po odchudzaniu. Poznajcie jej historię.

– Na studiach ważyłam 55-56 kg. Po rozpoczęciu pracy zmieniłam tryb życia na siedzący. Było mniej ruchu i mniej aktywności. Wszystko było niby normalnie, ale miałam świadomość, że obecny stan nie zmierza w dobrym kierunku – wspomina pani Monika.

Z wiekiem pani Monice było coraz trudniej kontrolować wagę, która systematycznie rosła. Próbowała wprawdzie schudnąć na własną rękę, stosując głodówki czy tzw. oczyszczanie organizmu, ale nie przynosiło to oczekiwanych rezultatów.

W końcu pani Monika zdecydowała się na odchudzanie z GACA SYSTEM. – Moim głównym i długofalowym celem było nauczenie się, jak jeść i jak ćwiczyć, żeby zdrowiej i aktywniej żyć – podkreśla nasza bohaterka.

– Gdy trafiłam do Gaca Centrum w Lublinie, ważyłam 66 kg przy wzroście 160 cm i może nie była to jakaś znacząca nadwaga, jednak czułam się źle z tymi dodatkowymi kilogramami – wspomina pani Monika.

W GACA SYSTEM pani Monika nie tylko schudła 12 kg, ale przede wszystkim nauczyła się zdrowo żyć. – Cały proces odchudzania w GACA SYSTEM był kompletny i poukładany i dlatego nie było to trudne, ani pod kątem ćwiczeń ani diety – podsumowuje nasza bohaterka.

>>Poznajcie całą historię pani Moniki i zobaczcie zdjęcia z jej imponującej przemiany<<