16-letnia Paulina, ze względu na nadwagę, była zamkniętą w sobie nastolatką. Od kiedy zredukowała 30 kg dzięki autorskiej metodzie Konrada Gacy, zaczęła rozkwitać i otwierać się na ludzi. Poznajcie historię jej inspirującej przemiany!


Zawsze byłam wyższa i tęższa od swoich rówieśników i odkąd zyskałam świadomość, zawsze mi to przeszkadzało. Ciągle słyszałam uwagi na swój temat, zarówno od rówieśników, jak i od osób starszych, że jestem gruba, bo za dużo jem, ale nie byłam na tyle dojrzała, żeby zacząć działać – wspomina Paulina.

Każdy rodzic kocha swoje dziecko takie, jakie ono jest, ale dzieci w szkole są brutalne, a te otyłe zostawione są same sobie i odrzucane. Zaczynają się izolować. W przypadku Pauliny to była ucieczka w muzykę – dodaje mama Pauliny.

Na domiar złego, stan zdrowia Pauliny także wymagał interwencji, gdyż nastolatka była już tylko o krok od cukrzycy. To także zmotywowało ją do zadbania o swoje zdrowie.

Odchudzanie zaczęła od wczasów odchudzających w GACA Fit HOTEL, gdzie pojechała z babcią. – Bardzo szybko okazało się, że start od pobytu w GACA Fit HOTEL to była bardzo dobra decyzja, bo spotkałam tam ludzi z takim samym, co ja problemem, którzy nawzajem motywowali się, a mnie to już wyjątkowo – wspomina Paulina.

Kolejne kilogramy dziewczyna gubiła pod czujnym okiem terapeuty, korzystając z platformy online, a co jakiś dla podkręcenia motywacji zaglądała do w GACA CENTRUM w Katowicach. I tak, krok po kroku, w życiu nastolatki dokonała się rewolucja!

Gdyby nie pan Gaca, to nie wiem gdzie ja bym teraz była i ile bym ważyła. Odchudzanie w GACA SYSTEM to była najlepsza decyzja w moim życiu. To, co pan Gaca robi, to jest coś niesamowitego i do końca życia będę mu wdzięczna i nie wiem czy kiedykolwiek będę mu w stanie odpłacić się za moje nowe życie – podkreśla Paulina.

>>Zapraszamy do poznania całej historii Pauliny oraz do zobaczenia galerii zdjęć z jej inspirującej przemiany!<<