Chcesz zrzucić zbędne kilogramy, poprawić formę, ale brakuje Ci planu działania i motywacji? Weź udział w inspirujących warsztatach online, które poprowadzą terapeuci GACA SYSTEM – Beata Gliwka i Paweł Lisiak i dowiedz się, jak odchudzać się z nami bez względu na miejsce zamieszkania. Podczas spotkań poznasz naszą platformę online, dzięki której już tysiące osób pozbyło się nadliczbowych kilogramów. To proste i wygodne, a co najważniejsze, bardzo skuteczne! Zapraszamy już 8 i 9 sierpnia o godz.19.00.

Beata Gliwka, która poprowadzi warsztaty w środę 8 sierpnia, zawsze mocno podkreśla, że była otyłym dzieckiem, otyłą nastolatką i nigdy nie mogła cieszyć się w pełni swoją kobiecością. W końcu postanowiła to zmienić. Zrobiła sobie wspaniały prezent na swoje 40 urodziny – schudła z GACA SYSTEM 46 kg, a z rozmiaru 52 wskoczyła w rozmiar 36!

Pani Beata udowadnia, że mądre odchudzanie to nie chwilowe rozwiązanie. Jest już ponad 9 lat po wyprowadzeniu z diety, nadal zachwyca sylwetką i co roku jest w lepszej formie. Kobiecość, uroda, fit sylwetka, zdrowie i uśmiech – to dziś cechuje tą niesamowitą kobietę. Dziś, jako terapeutka GACA SYSTEM, sama pomaga innym w walce o marzenia.

Z kolei w czwartek, 9 sierpnia, zapraszamy na spotkanie z Pawłem Lisiakiem, który 11 lat temu sam zmagał się z problemem nadliczbowych kilogramów. Dzięki pomocy Konrada Gacy, wracając do formy po urazie, zredukował 28 kg.

Od tamtej pory utrzymuje wspaniałą kondycję, jest wulkanem energii i dobrego humoru. W pracy z pacjentami najważniejsze są dla niego dyscyplina, sumienność, systematyczność oraz chęć pracy nad sobą.

Spotkania z Beatą Gliwką oraz Pawłem Lisiakiem będą doskonałą okazją do tego, aby poznać bliżej terapeutów GACA SYSTEM i ich inspirujące historie metamorfoz, ale także dowiedzieć się więcej o platformie odchudzania GACA SYSTEM online, dzięki której można realizować autorski program Konrada Gacy w dowolnym miejscu na świecie.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

W dniu warsztatów, już o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!