Akcja „1 zł za 1 kg” spotkała się z pozytywnym odzewem ze strony pacjentów z zamojskiego GACA CENTRUM. W naszej skarbonie z każdym dniem przybywa pieniędzy potrzebnych na leczenie Maxa. W walce o jego życie liczy się każda złotówka.

Zamojscy Gacowicze chętnie przyłączyli się do akcji, zapoczątkowanej przez pacjentów poznańskiego GACA CENTRUM, pod hasłem: „Każdy kilogram obywatela największym dobrem dla Maxa!! Straciłeś 1 kilogram, wpłać 1 zł na szczytny cel!!!”. Zbiórka pieniędzy potrzebnych na leczenie chłopca rozpoczęła się miesiąc temu. Przez ten czas wielu naszych pacjentów otworzyło swoje serca na Maxa. Dla małego podopiecznego Fundacji Konrada Gacy „dlaczego?” każda złotówka to nadzieja na normalne życie.

Z każdym dniem grono Gacowiczów wspierających małego Maxa rośnie. Wśród osób, które zaangażowały się w pomoc dla chłopca jest pan Piotr, który dzięki Mądremu Odchudzaniu zredukował 40 kg. Gacowicz zrzucone kilogramy zamienił na złotówki dla Maxa. Pan Piotr przyznaje, że ani przez chwilę nie wahał się nad przyłączeniem się do zbiórki. Akcję „1 zł za 1 kg” uważa za świetny pomysł i popiera ją w 100 procentach.

Wszystkim osobom wspierającym Maxa dziękujemy bardzo za pomoc!