POZNAJ GACA SYSTEM – 11 kwietnia zapraszamy na warsztaty online!

 Szukasz sposobu na zrzucenie kilogramów? Poznaj GACA SYSTEM! Nie jest ważne czy to Twoja pierwsza czy kolejna próba odchudzania. Z nami dasz radę! Zacznij działać już teraz i weź udział w bezpłatnych warsztatach online, podczas których przekonasz się, że każda ilość kilogramów jest do pokonania! Zapraszamy już w czwartek 11 kwietnia o godz. 19.00.

Jeśli chcesz przywitać lato w ciuchach mniejszych o kilka rozmiarów i potrzebujesz skutecznej metody na redukcję kilogramów to Warsztaty „POZNAJ GACA SYSTEM”  są właśnie dla Ciebie!

Podczas warsztatów poznasz konsultantów GACA SYSTEM: Jacka Borkowskiego, który schudł z nami 170 kilogramów, jego żonę Aleksandrę, która skutecznie go w tym wspierała oraz Edytę Kawiak – psychologa GACA SYSTEM. Dowiesz się działa platforma GACA SYSTEM online oraz system wideokonferencji, który umożliwia odchudzanie się z nami dowolnego miejsca na świecie!

Jak wziąć udział w warsztatach?

Aby to zrobić, należy kliknąć w poniższy link, wypełnić formularz i zapisać się na spotkanie:

http://www.gacasystem.pl/warsztaty-poznaj-gaca-system/

W mailu potwierdzającym zapis otrzymasz link do transmisji warsztatów online.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Już dziś zarezerwuj, więc swój czas i w czwartkowy wieczór bądź z nami!