„Poznaj GACA SYSTEM”- zapisz się na bezpłatne warsztaty online! –

Dla większości z nas wakacje powoli  kończą się. Przed nami nowe wyzwania i układanie od nowa planu działania na kolejne miesiące. A może to również dobry moment na wkomponowanie  w ten nowy plan zrobienia formy na lata ?

Jeśli Twoim marzeniem  jest zrzucenie zbędnych kilogramów, tylko po wielu próbach odchudzania  nie wiesz, jak się za to zabrać, to  20 sierpnia o godz.19.00, zapraszamy Cię na warsztaty z cyklu „Poznaj GACA SYSTEM”.

Warsztaty poprowadzą konsultanci, którzy sami na sobie doświadczyli działania GACA SYSTEM. Podczas warsztatów dowiesz się również, jak pod kątem technicznym korzystać z platformy GACA SYSTEM online oraz systemu wideokonferencji, który umożliwia odchudzanie z dowolnego miejsca na świecie!

Beata Gliwka – w GACA SYSTEM schudła 46 kg i swoim przykładem udowadnia, że mądre odchudzanie to nie chwilowe rozwiązanie. Jest już ponad 9 lat po wyprowadzeniu z diety, nadal zachwyca sylwetką i co roku jest w lepszej formie.

Jarosław Juć – do Gaca System trafił  5 lat temu z wagą 173 kg. Schudł 90 kg, dzięki czemu odzyskał zdrowie i wrócił do aktywności fizycznej. Dziś biega półmaratony i z czwórką swoich dzieci nadrabia czas, który zabrała im otyłość.

Paweł Lisiak – 14 lat temu sam zmagał się z problemem nadliczbowych kilogramów. Dzięki pomocy Konrada Gacy, wracając do formy po urazie, zredukował 28 kg. Od tamtej pory utrzymuje wspaniałą kondycję, jest wulkanem energii i dobrego humoru.

 Jak wziąć udział w warsztatach?

Aby to zrobić,  należy kliknąć w poniższy link, wypełnić formularz i zapisać się na spotkanie:

http://www.gacasystem.pl/warsztaty-poznaj-gaca-system/

w mailu potwierdzającym zapis otrzymasz link do transmisji warsztatów online.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Już dziś zarezerwuj więc swój czas i w ten wieczór bądź z nami!