Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Chcesz  przywitać je w świetnej formie? Zacznij działać już teraz! W najbliższą środę , 15 maja o godz.19.00, weź udział w bezpłatnych warsztatach „Poznaj GACA SYSTEM” , które poprowadzą konsultanci GACA SYSTEM: Beata Gliwka, Jarosław Juć  oraz Paweł Lisiak  i zrób pierwszy krok w kierunku swoich marzeń!

Zastanawiasz się, na czym polega i jak działa program GACA SYSTEM ONLINE ? Masz za sobą wiele prób zredukowania wagi, ale bez zadowalających efektów? A może potrzebujesz motywacji do pracy nad swoim samopoczuciem i sylwetką? Jeśli chociaż na jedno z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to oznacza, że warsztaty „Poznaj GACA SYSTEM” są właśnie dla Ciebie!

Warsztaty poprowadzą konsultanci, którzy sami na sobie doświadczyli działania GACA SYSTEM. Podczas warsztatów dowiesz się również jak pod kątem technicznym korzystać z platformy GACA SYSTEM online oraz systemu wideokonferencji, który umożliwia realizację procesu z dowolnego miejsca na świecie!

Beata Gliwka – w GACA SYSTEM schudła 46 kg i swoim przykładem udowadnia, że mądre odchudzanie to nie chwilowe rozwiązanie. Jest już ponad 9 lat po wyprowadzeniu z diety, nadal zachwyca sylwetką i co roku jest w lepszej formie.

Jarosław Juć – do Gaca System trafił  5 lat temu z wagą 173 kg. Schudł 90 kg, dzięki czemu odzyskał zdrowie i wrócił do aktywności fizycznej. Dziś biega półmaratony i z czwórką swoich dzieci nadrabia czas, który zabrała im otyłość.

Paweł Lisiak – 14 lat temu sam zmagał się z problemem nadliczbowych kilogramów. Dzięki pomocy Konrada Gacy, wracając do formy po urazie, zredukował 28 kg. Od tamtej pory utrzymuje wspaniałą kondycję, jest wulkanem energii i dobrego humoru.

 Jak wziąć udział w warsztatach?

Aby to zrobić,  należy kliknąć w poniższy link, wypełnić formularz i zapisać się na spotkanie:

http://www.gacasystem.pl/warsztaty-poznaj-gaca-system/

w mailu potwierdzającym zapis otrzymasz link do transmisji warsztatów online.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Już dziś zarezerwuj więc swój czas i w czwartkowy wieczór bądź z nami!