Lato to nie jest łatwy czas dla osób borykających się z nadwagą czy otyłością, ale to doskonały czas i motywacja, żeby położyć kres tym problemom. Nieważne, czy chcesz podszlifować formę przed czy po urlopie, czy też podjąć wyzwanie i całkowicie zmienić swoje życie. Z nami dasz radę! Zacznij działać już teraz i weź udział w bezpłatnych warsztatach online, podczas których przekonasz się, że każda ilość kilogramów jest do pokonania! Zapraszamy już w środę 17 lipca o godz. 19.00.

Podczas warsztatów poznasz konsultantów GACA SYSTEM: Andrzeja Sierockiego, który, odchudzając się wg metody Konrada Gacy, schudł z nami 130 kg, Jacka Borkowskiego, który zrzucił 170 kilogramów oraz żonę Jacka – Aleksandrę Borkowską, która skutecznie go w tym wspierała. Dowiesz się, jak działa platforma GACA SYSTEM online oraz system wideokonferencji, który umożliwia odchudzanie się z nami z dowolnego miejsca na świecie!

Jak wziąć udział w warsztatach?

Aby to zrobić, należy kliknąć w poniższy link, wypełnić formularz i zapisać się na spotkanie:

http://www.gacasystem.pl/warsztaty-poznaj-gaca-system/

W mailu potwierdzającym zapis otrzymasz link do transmisji warsztatów online.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Już dziś zarezerwuj, więc swój czas i w środowy  wieczór bądź z nami!