Twoje postanowienie na rok 2019 to zrzucenie zbędnych kilogramów? Nie czekaj z jego realizacją i zacznij działać już teraz. W najbliższy czwartek, 10 stycznia o godz.19.00, weź udział w bezpłatnych warsztatach „Poznaj GACA SYSTEM”, które poprowadzą terapeuci GACA SYSTEM: Beata Gliwka, Elżbieta Bocheńska oraz Paweł Lisiak i zrób pierwszy krok w kierunku swoich marzeń!

Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem odchudzania przez naszą platformę online, ale potrzebujesz więcej informacji, a także mocnej dawki motywacji i inspiracji – nowe, bezpłatne warsztaty online „Poznaj GACA SYSTEM” są właśnie dla Ciebie!

Podczas spotkania poznasz naszą platformę online oraz system wideokonferencji, który umożliwia realizację procesu z dowolnego miejsca na świecie! To prosty i wygodny, a co najważniejsze, bardzo skuteczny sposób na redukcję kilogramów! Przekonały się już o tym tysiące osób z Polski i zagranicy, które dzięki GACA SYSTEM online pozbyły się nadliczbowych kilogramów i rozpoczęły życie pełne energii i witalności.

W czasie warsztatów terapeuci GACA SYSTEM podzielą się swoimi inspirującymi doświadczeniami, a także wiedzą o mądrym odchudzaniu przekazaną im przez Konrada Gacę. Co ważne, wielu z nich najpierw było pacjentami GACA SYSTEM, gdyż sami zmagali się z problemem nadwagi i otyłości. Dzięki przełomowej metodzie Konrada Gacy skutecznie zredukowali zbędne kilogramy, a teraz swoim doświadczeniem chętnie dzielą się z innymi.

Beata Gliwka, która sama w GACA SYSTEM schudła 46 kg, udowadnia, że mądre odchudzanie to nie chwilowe rozwiązanie. Jest już ponad 9 lat po wyprowadzeniu z diety, nadal zachwyca sylwetką i co roku jest w lepszej formie.

Elżbieta Bocheńska w pracy ceni sobie szczerość i wzajemne zaufanie, a prywatnie dobrą kuchnię fit. Jako terapeutka GACA SYSTEM na co dzień obserwuje, jak ludzie zmieniają swoje życie, gubiąc kilogramy . Podczas warsztatów tym inspirującym doświadczeniem może podzielić się również z Tobą.

Paweł Lisiak 11 lat temu sam zmagał się z problemem nadliczbowych kilogramów. Dzięki pomocy Konrada Gacy, wracając do formy po urazie, zredukował 28 kg. Od tamtej pory utrzymuje wspaniałą kondycję, jest wulkanem energii i dobrego humoru.


Jak wziąć udział w warsztatach:

Już w najbliższy czwartek, 10 stycznia o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

http://www.gacasystem.pl/warsztaty-online/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online „Poznaj GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Zapraszamy na nie wszystkie osoby, które chcą schudnąć lub poprawić formę. Już dziś zarezerwuj więc swój czas i w czwartkowe popołudnie bądź z nami!