Chcesz po powrocie z wakacji do pracy, szkoły czy na uczelnię zaskoczyć znajomych ciuchami mniejszymi nawet o kilka rozmiarów i świetną formą? Z nami to możliwe! Jak to zrobić? O tym dowiesz się w najbliższy wtorek, 25 czerwca o godz.19.00, podczas bezpłatnych warsztatów „Poznaj GACA SYSTEM”.

Pamiętaj!

Wakacyjne oderwanie się od codzienności może być doskonałym momentem na rozpoczęcie odchudzania, ale też wejście w plan rozpoczętego już działania na 100 procent!

Warsztaty poprowadzą konsultanci GACA SYSTEM: Aleksandra Zaród –  psycholog – od ponad 10 lat związana z Gaca System oraz Monika Seredyn-Turowska, która sama na sobie doświadczyła działania GACA SYSTEM. Schudła z nami 67 kg i od kilku lat jest w świetnej formie. To będzie olbrzymia dawka motywacji do działania i wiedzy!

Podczas warsztatów dowiesz się również jak pod kątem technicznym korzystać z platformy GACA SYSTEM online oraz systemu wideokonferencji, który umożliwia odchudzanie z nami z dowolnego miejsca na świecie!

 Jak wziąć udział w warsztatach?

Aby to zrobić,   należy kliknąć w poniższy link, wypełnić formularz i zapisać się na spotkanie:

http://www.gacasystem.pl/warsztaty-poznaj-gaca-system/

W mailu potwierdzającym zapis otrzymasz link do transmisji warsztatów online.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Już dziś zarezerwuj, więc swój czas i we wtorkowy wieczór bądź z nami!