Na czym polega program odchudzania i dla kogo jest przeznaczony

Na czym polega program odchudzania i dla kogo jest przeznaczony

Program GACA SYSTEM to kompleksowe rozwiązanie, na które składają się trzy wzajemnie uzupełniające się elementy: odpowiednio przygotowane odżywianie połączone z przemyślanym treningiem i właściwie dobraną suplementacją. Razem te wszystkie elementy tworzą całość dającą znacznie większą szansę na odniesienie sukcesu.

GACA SYSTEM jako program o charakterze prozdrowotnym może być realizowany przez większość osób borykających się problemem nadwagi czy otyłości.

Program skierowany jest do wszystkich grup wiekowych - zaczynając od osób, które ukończyły 13 lat, kończąc na grupie 60+, co warte podkreślenia, bardzo licznie reprezentowanej przez byłych i obecnych pacjentów.

Program nie stawia również limitów wagowych - dostępny jest zarówno dla osób mających do zrzucenia kilka kilogramów, jak i pacjentów otyłych, z masą ciała przekraczającą 250 kg.

GACA SYSTEM z uwagi na swój prozdrowotny charakter i potwierdzoną naukowo zależność pomiędzy nadwagą i otyłością, a wieloma chorobami, szczególnie jest polecany pacjentom z:

  • nadciśnieniem tętniczym
  • cukrzycą typu II
  • zaburzeniami lipidowymi
  • anemią
  • problemami ortopedycznymi