Certyfikaty

Prestiżowy "certyfikat Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia"

26 kwietnia 2017 roku GACA SYSTEM zostało uhonorowane prestiżowymi nagrodami w ramach programu „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” w kategorii dietetyka. Zdobyty certyfikat jest potwierdzeniem dbałości o najwyższy standard w opiece sprawowanej nad pacjentem. Dodatkowo firmie przyznano także certyfikat nadzwyczajny „Grand Quality”, który świadczy o największej liczbie punktów na liście rankingowej wśród certyfikowanych placówek w danym roku.

Kapituła konkursu i Programu Certyfikacji Podmiotów Branży Medycznej składa się z wielu osobistości świata medycznego, m.in. profesorów Uniwersytetów Medycznych z Warszawy i Śląska oraz Uniwersytetu Łódzkiego, a także z naukowców z branży zarządzania. Certyfikat „Wysoka Jakość w Ochronie Zdrowia” promuje najlepsze polskie placówki, instytucje i firmy działające w branży medycznej i branżach pokrewnych.

Pierwsze miejsce w Złotej Siódemce Branży Sportowej i Rekreacyjnej

W kwietniu 2015 r. w rankingu portalu TV EXPO (realizowanym przy współpracy z telewizją Polsat i Polsat Sport) GACA SYSTEM zajął pierwsze miejsce za propagowanie mądrego systemu redukcji wagi, który leczy otyłość i proponuje aktywność fizyczną.

Certyfikat Marki Regionalnej "Lubelskie"

W 2013 r. GACA SYSTEM otrzymał certyfikat Marki Regionalnej „Lubelskie”, przyznawany najlepszym firmom, budującym pozytywny wizerunek regionu lubelskiego, cechującym się innowacyjnością i profesjonalizmem w działaniu.

Tytuł Top Menedżera 2011

Konrad Gaca otrzymał tytuł Top Menedżera 2011 przyznawany przedsiębiorcom. Organizatorem konkursu był „Kurier Lubelski”.

Nagroda za wzorcowy program odchudzający

18 października 2009 r. program Konrada Gacy uzyskał ogólnopolską nagrodę za wzorcowy program odchudzający, przyzwaną przez Europejską Federację Fitness&Wellness.

Certyfikat Prae-Fit

Lubelski ośrodek Konrada Gacy otrzymał certyfikat Prae-Fit, przyznany przez Europejską Federację Fitness&Wellness-EFCA. Jest on potwierdzeniem najwyższych standardów oraz jakości usług w zakresie fitness&wellness w Europie.