Energia, zaangażowanie, pasja, ogromna asertywność – za to pacjenci uwielbiają Beatę Gliwkę! Kiedyś sama miała problem z otyłością. Zanim została terapeutką, schudła z GACA SYSTEM 46 kg. Już dziś – we wtorek 13 marca, o godz. 19.00 – poprowadzi otwarte warsztaty online i podzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem. Polecamy!


Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem odchudzania przez naszą platformę online, ale potrzebujesz więcej informacji, a także mocnej dawki motywacji i inspiracji – cykliczne, bezpłatne warsztaty online „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są właśnie dla Ciebie!

Dzisiejsze spotkanie online poprowadzi Beata Gliwka, która dzięki autorskiej metodzie Konrada Gacy schudła aż 46 kg!

Do GACA SYSTEM pani Beata trafiła w 2008 roku i była to jedna z najważniejszych decyzji w jej życiu. Zredukowała 46 kg w 8 miesięcy i jest już 9 lat po wyprowadzeniu z diety. Zamiast rozmiaru 58 nosi rozmiar 36 i z każdym rokiem jest w coraz lepszej formie. Pokochała ruch i zdrowym stylem życia zaraziła swoją rodzinę. Jak sama mówi, chciałaby, żeby wszystkim udało się wyjść z otyłości, zmienić swoje życie tak jak jej i każdemu pomoże osiągnąć wymarzony cel.

Podczas dzisiejszych warsztatów pani Beata opowie o swoich osobistych doświadczeniach związanych z realizacją procesu mądrego odchudzania i swojej przygodzie z GACA SYSTEM. Przybliży również wiedzę o tym, jak wygląda realizacja procesu redukcji wagi za pośrednictwem platformy online.

Warsztaty online „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już dziś – we wtorek 13 marca – o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:
https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Uczestnictwo w spotkaniu online do niczego Cię nie zobowiązuje. Po warsztatach możesz jednak – z pełnią wiedzy – rozpocząć z nami odchudzanie.


Kolejne warsztaty już wkrótce!

W najbliższy czwartek 15 marca, o godz. 19.00 zapraszamy na kolejne spotkanie online, które poprowadzi Andrzej Sierocki.

Zanim został terapeutą, pan Andrzej schudł z GACA SYSTEM 132 kg! Dzięki temu dobrze wie, na co należy zwrócić uwagę, aby osiągnąć sukces w odchudzaniu.

Szczegóły wkrótce! Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.