Izabela Szklarska to Mistrzyni Polski w Fitness! Ale nie zawsze tak było. Zanim schudła z GACA SYSTEM, miała poważny problem z nadwagą. Jej historia pokazuje, że warto walczyć o swoje marzenia! Już dziś – we wtorek 20 marca, o godz. 19.00 – poprowadzi otwarte warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM”. Polecamy!


Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem odchudzania przez naszą platformę online, ale potrzebujesz więcej informacji, a także mocnej dawki motywacji i inspiracji – cykliczne, bezpłatne warsztaty online „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są właśnie dla Ciebie!

Dzisiejsze spotkanie online poprowadzi Izabela Szklarska, która potrafi zmotywować pacjentów w najtrudniejszych momentach. Zanim pani Iza została terapeutką GACA SYSTEM, sama borykała się z problemem nadwagi.

Zawsze miała kilka lub kilkanaście kilogramów za dużo i nie czuła się dobrze we własnym ciele. Schudła z GACA SYSTEM 25 kg, a później pod okiem Konrada Gacy zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w Fitness.

Pani Iza często powtarza, że zrealizowanie odchudzania z nami było jej najlepszą życiową decyzją. Jej historia pokazuje, że warto walczyć o swoje marzenia. Dziś jest świetną motywatorką i pomoże Tobie w spełnieniu marzeń.

Podczas dzisiejszych warsztatów terapeutka opowie o swoich osobistych doświadczeniach związanych z realizacją procesu mądrego odchudzania i swojej przygodzie z GACA SYSTEM. Przybliży również wiedzę o tym, jak wygląda realizacja procesu redukcji wagi za pośrednictwem platformy online.

Warsztaty online „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już dziś – we wtorek 20 marca – o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:
https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Uczestnictwo w spotkaniu online do niczego Cię nie zobowiązuje. Po warsztatach możesz jednak – z pełnią wiedzy – rozpocząć z nami odchudzanie.


O następnych warsztatach prowadzonych przez kolejnych terapeutów GACA SYSTEM poinformujemy wkrótce.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej.