Zapraszamy na dzisiejsze spotkanie online z Izą Szklarską – wyjątkową terapeutką GACA SYSTEM, która zredukowała z nami 25 kg i od lat cieszy się świetną formą. Jej historia, którą sama dziś opowie, jest przykładem, że przy odpowiednio dobranym działaniu każdy może osiągnąć swój cel, a dzięki naszej platformie online, z której skorzystała Iza Szklarska, da się to zrobić niezależnie od miejsca zamieszkania. Startujemy już dziś, w poniedziałek 18 czerwca o godz.19.00.

Iza Szklarska jako terapeutka GACA SYSTEM jest olbrzymim wsparciem dla tych, którzy po wielu próbach odchudzania przestali już wierzyć w sukces! Kiedyś sama zmagała się z nadwagą. Zawsze miała kilka lub kilkanaście kilogramów za dużo i nie czuła się dobrze we własnym ciele.

Zanim trafiła do GACA SYSTEM, próbowała wielu diet, ale kończyły się one zawsze efektem jo-jo i coraz gorszym samopoczuciem. Pani Iza śledziła losy pacjentów Konrada Gacy i marzyła, aby również przejść taką metamorfozę. – Z początku myślałam, że jest to niemożliwe, bo mieszkam w Bydgoszczy. Okazało się jednak, iż mogę skorzystać z platformy online GACA SYSTEM i konsultacje odbywać we własnym domu – wspomina.

Dzięki GACA SYSTEM online w ciągu kilku miesięcy nie tylko schudła 25 kg, ale także uzyskała sylwetkę fit. Dziś, jako terapeutka GACA SYSTEM, sama wspiera i inspiruje innych do zmian oraz prowadzi według zasad mądrego odchudzania. Jest świetną motywatorką z ogromnym sercem.

Zapraszamy do udziału w warsztatach online, podczas których będziesz mógł poznać bliżej Izę Szklarską oraz jej inspirującą historię, a także naszą metodę odchudzania przez Internet – platformę GACA SYSTEM online, dzięki której zbędne kilogramy zredukowały na dobre już tysiące osób z Polski i zagranicy.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już dziś, w poniedziałek 18 czerwca o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!