Zapraszamy na kolejne bezpłatne i otwarte warsztaty online „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM”.  Tym razem swoimi doświadczeniami podzielą się terapeuci Beata Gliwka oraz Andrzej Sierocki. Zapraszamy we wtorek, 13 marca oraz w czwartek, 15 marca, o godz. 19.00!


Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem odchudzania przez naszą platformę online, ale potrzebujesz więcej informacji, a także mocnej dawki motywacji i inspiracji – bezpłatne warsztaty online „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są właśnie dla Ciebie! 

Terapeuci GACA SYSTEM to osoby, które zostały wybrane przez Konrada Gacę i przeszły kompleksowe szkolenia. Co ważne, wielu z nich najpierw było pacjentami Konrada Gacy, gdyż sami zmagali się z problemem nadwagi i otyłości.

Beata Gliwka – która poprowadzi warsztaty we wtorek, 13 marca – dzięki pomocy Konrada Gacy schudła 46 kg w 8 miesięcy i jest już 9 lat po wyprowadzeniu z diety. Zamiast rozmiaru 58 nosi rozmiar 36 i z każdym rokiem jest w coraz lepszej formie. Jak sama mówi, chciałaby, żeby wszystkim udało się wyjść z otyłości, zmienić swoje życie tak jak jej i każdemu pomoże osiągnąć jego wymarzony cel.

Z kolei Andrzej Sierocki – który poprowadzi warsztaty w czwartek, 15 marca – jeszcze 5 lat temu ważył 230 kg. Miał fatalne wyniki badań, problemy z poruszaniem się i brał 17 tabletek dziennie. W ciągu 14 miesięcy pozbył się 132 kg. Dziś jest terapeutą GACA SYSTEM, który ma w sobie olbrzymie pokłady empatii i każdą wolną chwilę poświęca prowadzonym przez siebie pacjentom. Dobrze wie, na co należy zwrócić uwagę, aby osiągnąć sukces w odchudzaniu.

Pani Beata i pan Andrzej opowiedzą o procesie odchudzania, a także o możliwościach i szansach niesionych przez platformę odchudzania GACA SYSTEM online, z którą zbędne kilogramy zredukowały na dobre już tysiące osób z Polski i zagranicy.

Warsztaty online „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM”  są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.


TERMINY:

  • BEATA GLIWKA – wtorek, 13 marca, godz. 19.00
  • ANDRZEJ SIEROCKI – czwartek, 15 marca, godz. 19.00

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

W dniu warsztatów, już o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Uczestnictwo w spotkaniu online do niczego Cię nie zobowiązuje. Po warsztatach możesz jednak – z pełnią wiedzy – rozpocząć z nami odchudzanie.


O następnych warsztatach prowadzonych przez kolejnych terapeutów GACA SYSTEM poinformujemy wkrótce.
Polecamy!