Zapraszamy na kolejne bezpłatne i otwarte warsztaty online „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM”. Tym razem swoimi doświadczeniami podzieli się Izabela Szklarska. Zapraszamy we wtorek, 20 marca, o godz. 19.00!


Jeśli zastanawiasz się nad rozpoczęciem odchudzania przez naszą platformę online, ale potrzebujesz więcej informacji, a także mocnej dawki motywacji i inspiracji – bezpłatne warsztaty online „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są właśnie dla Ciebie!

Terapeuci GACA SYSTEM to osoby, które zostały wybrane przez Konrada Gacę i przeszły kompleksowe szkolenia. Co ważne, wielu z nich najpierw było pacjentami Konrada Gacy, gdyż sami zmagali się z problemem nadwagi i otyłości.

Izabela Szklarska – która poprowadzi warsztaty we wtorek, 20 marca – schudła z GACA SYSTEM 25 kg, a później pod okiem Konrada Gacy zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w Fitness!

Pani Iza często powtarza, że zrealizowanie odchudzania z nami było jej najlepszą życiową decyzją. Jej historia pokazuje, że warto walczyć o swoje marzenia. Dziś jest świetną motywatorką i pomaga innym w spełnianiu marzeń.

Pani Iza opowie o procesie odchudzania, a także o możliwościach i szansach niesionych przez platformę odchudzania GACA SYSTEM online, z którą zbędne kilogramy zredukowały na dobre już tysiące osób z Polski i zagranicy.

Warsztaty online „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

We wtorek, 20 marca, już o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:
https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.


Uczestnictwo w spotkaniu online do niczego Cię nie zobowiązuje. Po warsztatach możesz jednak – z pełnią wiedzy – rozpocząć z nami odchudzanie.

O następnych warsztatach prowadzonych przez kolejnych terapeutów GACA SYSTEM poinformujemy wkrótce.

Polecamy!