Energia, zaangażowanie, pasja, ogromna asertywność – za to pacjenci uwielbiają Beatę Gliwkę! Kiedyś sama miała problem z otyłością. Zanim została terapeutką, schudła z GACA SYSTEM 46 kg. Już dziś – w piątek 25 maja, o godz. 19.00 – poprowadzi otwarte warsztaty online, podczas których opowie, jak pójść w jej ślady i schudnąć bez względu na miejsce zamieszkania. Zapraszamy!

Beata Gliwka zawsze mocno podkreśla, że była otyłym dzieckiem, otyłą nastolatką i nigdy nie mogła cieszyć się w pełni swoją kobiecością. W końcu postanowiła to zmienić. Zrobiła sobie wspaniały prezent na swoje 40 urodziny – schudła z GACA SYSTEM 46 kg, a z rozmiaru 52 wskoczyła w rozmiar 36!

Pani Beata udowadnia, że mądre odchudzanie to nie chwilowe rozwiązanie. Jest już ponad 9 lat po wyprowadzeniu z diety, nadal zachwyca sylwetką i co roku jest w lepszej formie. Kobiecość, uroda, fit sylwetka, zdrowie i uśmiech, to dziś cechuje tą niesamowitą kobietę. Dziś, jako terapeutka GACA SYSTEM, sama pomaga innym w walce o marzenia.

Już dziś o godzinie 19:00 podczas bezpłatnych i otwartych warsztatów online Beata Gliwka opowie o swojej wspaniałej przemianie, ale też o tym, jak niezależnie od miejsca zamieszkania pójść w jej ślady i być może, tak jak ona, zrobić sobie wspaniały prezent urodzinowy. Serdecznie zapraszamy!


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już dziś, w piątek 25 maja o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Uczestnictwo w spotkaniu online do niczego Cię nie zobowiązuje. Po warsztatach możesz jednak – z pełnią wiedzy – rozpocząć z nami odchudzanie.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!