Już w najbliższy czwartek, 25 stycznia, Konrada Gaca poprowadzi w GACA CENTRUM POZNAŃ specjalne spotkanie motywacyjne dedykowane osobom, które chciałyby zacząć żyć zdrowo i zredukować nadliczbowe kilogramy, ale potrzebują impulsu do działania lub po prostu chcą wzmocnić swoją motywację do dalszej pracy nad sylwetką.

Udział w spotkaniu to doskonała okazja do tego, aby poznać bliżej tajniki mądrego odchudzania oraz jego efekty, a także zyskać wiedzę oraz motywację do działania. „Siła do zmian jest w Tobie. Pomogę Ci ją odnaleźć” – zapowiada Konrad Gaca.

Co zyskasz, biorąc udział w spotkaniu motywacyjnym:
– poznasz bliżej przełomową metodę odchudzania Konrada Gacy oraz jej efekty,
otrzymasz wiedzę z zakresu zdrowego stylu życia,
– będziesz miał możliwość rozpoczęcia procesu redukcji wagi bezpośrednio po wykładzie i dołączenia do grona pacjentów GACA SYSTEM.

>Spotkanie odbędzie się w najbliższy czwartek, 25 stycznia, o godz. 19.00 w GACA CENTRUM POZNAŃ przy ul. Małachowskiego 10. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Zapisy trwają!<<

Podczas wykładu Konrad Gaca przedstawi również wyjątkowe osoby, które odniosły sukces w odchudzaniu i schudły od 25 do 125 kg:
– Małgorzatę Gąsiorowską, która zredukowała 25 kg i, jak sama twierdzi, nie wygrała sylwetki, tylko – zdrowie.
– Justynę Wiśniewską, która z GACA SYSTEM schudła 32 kg w 10 miesięcy. Dziś jest atrakcyjną, pewną siebie kobietą.
– Włodzimierza Krystka, który jeszcze niedawno ważył 243 kg i nie widział już dla siebie przyszłości! Dziś jest lżejszy o 125 kg!, a świat stoi przed nim otworem.

Ich wspaniałe przemiany mogą być dla Ciebie ogromną inspiracją do zmian i walki o nowe, lepsze życie bez balastu nadliczbowych kilogramów. Oni dzięki Konradowi Gacy obudzili w sobie wojownika i udowodnili, że można zapanować nad otyłością i odnieść sukces w odchudzaniu.

>>Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ<<