Początek roku to dobry czas na to, aby zacząć już myśleć o formie na sezon wakacyjny. W GACA CENTRUM LUBLIN mamy więc dla Was z tej okazji specjalne promocyjne oferty, ważne do 31 stycznia. To świetna propozycja dla wszystkich, którzy chcą zadbać o siebie w ramach postanowień noworocznych!

Tylko do końca stycznia w GACA CENTRUM LUBLIN z pakietów można skorzystać w specjalnych promocyjnych cenach:

Karnet 28-dniowy (treningi + konsultacje żywieniowe) – teraz tylko 259 zł zamiast 289 zł! Dodatkowo przy zakupie każdy otrzymuje GRATIS:
– pakiet treningów vibro (6 wejść) – normalny koszt to 90 zł.
– karnet na treningi dla drugiej osoby – normalny koszt karnetu to 149 zł. (Karnet gratis przeznaczony jest tylko dla osób, które nie mają w tym czasie żadnego aktywnego karnetu w GACA CENTRUM LUBLIN).

Karnet 28-dniowy na same treningiteraz tylko 99 zł zamiast dotychczasowych 149 zł. Dodatkowo przy zakupie każdy otrzymuje GRATIS:
– 1 trening na vibro – normalny koszt to 20 zł.
karnet na treningi dla drugiej osoby – normalny koszt karnetu to 149 zł.(Karnet gratis przeznaczony jest tylko dla osób, które nie mają w tym czasie żadnego aktywnego karnetu w GACA CENTRUM LUBLIN).

Szczegóły oferty w recepcji GACA CENTRUM LUBLIN w Galerii Gala (III piętro) przy ul. Fabrycznej 2 lub pod numerem telefonu 81 469 97 01, 03. Serdecznie zapraszamy!