Wakacje są już coraz bliżej! Warto wykorzystać więc w pełni ostatnie dni wiosny i przygotować się na nadejście lata. O tym, co zrobić, aby przywitać je lżejszym o kilka kilogramów, ale też jak schudnąć mądrze i skutecznie bez względu na miejsce zamieszkania, podczas inspirujących warsztatów online opowiedzą terapeuci GACA SYSTEM – Jacek Nankiewicz oraz Paweł Lisiak. Zapraszamy już 12 i 13 czerwca o godz.19.00.

Spotkania z Jackiem Nankiewiczem oraz Pawłem Lisiakiem będą doskonałą okazją do tego, aby poznać bliżej terapeutów GACA SYSTEM i ich inspirujące historie metamorfoz, ale także dowiedzieć się więcej o platformie odchudzania GACA SYSTEM online, dzięki której można realizować autorski program Konrada Gacy w dowolnym miejscu na świecie. To prosty i wygodny, a co najważniejsze, bardzo skuteczny sposób na redukcję kilogramów!

We wtorek, 12 czerwca, zapraszamy na spotkanie online, podczas którego o swojej wspaniałej metamorfozie opowie Jacek Nankiewicz, który dzięki GACA SYSTEM zredukował 25 kg i ze schorowanego, ważącego blisko 100 kg 29-latka, zmienił się w przystojnego i wysportowanego mężczyznę, którego pasją jest nurkowanie.

Z kolei w środę, 13 czerwca, warsztaty online poprowadzi Paweł Lisiak, który dzięki pomocy Konrada Gacy 11 lat temu, wracając do formy po urazie, zredukował 28 kg. Od tamtej pory utrzymuje wspaniałą kondycję, jest wulkanem energii i dobrego humoru. W pracy z pacjentami najważniejsze są dla niego dyscyplina, sumienność, systematyczność oraz chęć pracy nad sobą.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

W dniu warsztatów, już o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!