Lato zbliża się wielkimi krokami! Warto wykorzystać więc w pełni wiosenny czas, by spełnić swoje marzenia o szczuplejszej sylwetce, lepszym samopoczuciu, poprawie zdrowia i… przywitać lato lżejszym o kilka lub kilkanaście kilogramów! O tym, jak schudnąć mądrze i skutecznie bez względu na miejsce zamieszkania, podczas inspirujących warsztatów online opowiedzą dwie wyjątkowe kobiety – Iza Szklarska oraz Beata Gliwka. Zapraszamy już 22 i 25 maja o godz.19.00.

W najbliższy wtorek, 22 maja, zapraszamy na spotkanie z Izą Szklarską. Pani Iza, dzięki platformie GACA SYSTEM online, w ciągu kilku miesięcy nie tylko schudła 25 kg, ale także uzyskała sylwetkę fit. Dziś, jako terapeutka GACA SYSTEM, sama wspiera i inspiruje innych do zmian oraz prowadzi według zasad mądrego odchudzania. Jest świetną motywatorką z ogromnym sercem, o czym będą mogli przekonać się uczestnicy wtorkowych warsztatów.

Z kolei w piątek, 25 maja, warsztaty online poprowadzi Beata Gliwka. Pani Beata odchudzanie potraktowała jako prezent na swoje 40. urodziny. Postanowiła wyrwać się ze skorupy otyłości i poczuć, jak to jest być piękną kobietą. W ciągu 8 miesięcy schudła z nami 46 kg, z rozmiaru 52 wskoczyła w rozmiar 36 i od 9 lat jest w super formie! O swojej wspaniałej przemianie, ale też o tym, jak niezależnie od miejsca zamieszkania pójść w jej ślady i być może, tak jak ona, zrobić sobie prezent urodzinowy opowie podczas najbliższych warsztatów online, na które zapraszamy już w piątek, 25 maja, o godz.19.00.

Jeśli chcesz poznać inspirujące historie przemian tych dwóch wyjątkowych kobiet zapraszamy na najbliższe warsztaty online, podczas których Iza Szklarska i Beata Gliwka same o nich opowiedzą, ale też o tym, w jaki sposób odchudzać się z nami niezależnie od miejsca zamieszkania.


TERMINY:
Iza Szklarska – wtorek, 22 maja, godz. 19.00
Beata Gliwka – piątek, 25 maja, godz. 19.00


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

W dniu warsztatów, już o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!