Jak nie przytyć w święta – to hasło, pod którym już dziś odbędą się świąteczne warsztaty online, które poprowadzi Aleksandra Machlarz, psycholog i terapeuta GACA SYSTEM. Startujemy już dziś, w poniedziałek 17 grudnia, o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy!

Okres świąteczny może być dla Ciebie sprawdzianem silnej woli. Jak go spędzić, by pozostać w zgodzie z samym sobą i swoimi postanowieniami? Jakich zasad warto przestrzegać, aby po świętach czuć się dobrze i lekko, mieć mnóstwo energii i zapału? Czy na okres świąt warto przerywać dietę?

W czasie warsztatów Aleksandra Machlarz odpowie m.in. na te pytania i udzieli Ci mnóstwa cennych wskazówek wynikających z wieloletniego doświadczenia Konrada Gacy! Swoimi sposobami na to, jak spędzić święta i nie dać się pokusom podzielą się również pacjenci GACA SYSTEM, którzy zakończyli już proces.

Podczas warsztatów poznasz również gości specjalnych. Ich inspirujące historie upewnią Cię w przekonaniu, że warto spełniać swoje marzenia i czuć się lepiej.

W czasie spotkania będzie również możliwość pobrania specjalnych przepisów świątecznych na smaczne i zdrowe dania w stylu fit!

Na warsztatach nie może zabraknąć Ciebie, czyli osoby, dla której to wszystko robimy. Zarezerwuj zatem czas i weź udział w tym specjalnym, świątecznym spotkaniu online.

Jak to zrobić? W poniedziałek, 17 grudnia, o godz. 18.50, kliknij w poniższy link:

https://fit2be.clickmeeting.com/warsztaty-swiateczne-aleksandra-zarod

Jeśli dziś nie będziesz mógł być z nami pamiętaj, że nagranie wykładu będzie dostępne na naszej stronie internetowej.