„Razem łatwiej” przekonują pani Dobromiła Kikiewicz (69,5 lat) i pani Elżbieta Kaczmarek (68 lat), siostry, które w maju rozpoczęły wspólnie proces odchudzania w GACA STUDIO POZNAŃ. Obie panie na swoim koncie mają już pierwsze sukcesy w postaci zredukowanych kilogramów, które bardzo je cieszą. Podobnie jak to, że dzięki GACA SYSTEM nie tylko lepiej się czują, ale mogą zrobić coś dla siebie, wspólnie spędzając czas. Zapraszamy do poznania ich historii.

Pani Dobromiła i pani Elżbieta Kaczmarek wspólnie postanowiły, że wiosna 2018 roku to jest właśnie ten moment, w którym ostatecznie trzeba coś dla siebie zrobić, czyli zadbać o zdrowie, samopoczucie i zmienić jakość życia. Myśl o rozpoczęciu odchudzania jako pierwsza zakiełkowała w głowie pani Elżbiety, która oglądała wszystkie odcinki „Odchudzania na śniadanie”, słuchała wywiadów z pacjentami GACA SYSTEM, a także porad i wskazówek Konrada Gacy, jak mądrze i skutecznie przejść przez odchudzanie…

Pani Dobromiła Kikiewicz i pani Elżbieta Kaczmarek -GACA STUDIO POZNAŃ

Trochę to trwało, zanim pani Dobromiła i pani Elżbieta zdecydowały się na rozpoczęcie procesu. Obie siostry zastanawiały się, czy są w stanie podołać wyzwaniu, czy dadzą radę… Ostatecznie o tym, że jest to możliwe, przekonała je sąsiadka pani Elżbiety, która zredukowała z GACA SYSTEM wagę o 25 kg. Pani Elżbieta i Dobromiła postanowiły więc razem spróbować. Tym bardziej, że obie panie odczuwały już konsekwencje nadliczbowych kilogramów, które wpływały negatywnie na ich zdrowie, ograniczały ruch i stwarzały problemy w kwestii doboru garderoby. Kupowanie coraz to większych ubrań nie należało do przyjemności. Po otrzymaniu zgody od Konsylium Medycznego GACA SYSTEM na udział w procesie rozpoczęły wspólne odchudzanie.

Obie panie są bardzo skrupulatne w przestrzeganiu zaleceń Konrada Gacy, stosują dietę, trenują 3 razy w tygodniu. Fakt, że są razem, bardzo im pomaga. Nawzajem wymieniają się doświadczeniami, rozmawiają o przygotowywanych posiłkach, piciu wody, suplementach. Z dużą szczerością i pokorą opowiadają sobie o słabościach i walce z dawnymi przyzwyczajeniami, a każdy kilogram mniej to dla nich powód do dumy i radości.