Wiosna sprzyja pozytywnym zmianom w życiu! Budząca się natura motywuje nas do działania, zrobienia czegoś dla siebie i swojego zdrowia. Chcesz schudnąć 5, 20, a może 80 kilogramów? Jak to zrobić bez względu na miejsce zamieszkania, podczas inspirujących warsztatów online podpowiedzą terapeuci GACA SYSTEM – Jarosław Juć (-90 kg) oraz Jacek Nankiewicz (-25 kg). Zapraszamy już 8 i 10 maja.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” to doskonała okazja do tego, aby poznać bliżej Jarosława Jucia oraz Jacka Nankiewicza, a także usłyszeć inspirujące historie ich wspaniałych metamorfoz.

We wtorek, 8 maja zapraszamy na spotkanie z Jarosławem Juciem. Marzeniem pana Jarka, obecnego terapeuty GACA SYSTEM, było bieganie. Niestety z wagą 170 kg to marzenie wydawało mu się mało realne do spełnienia. Dzięki mądremu odchudzaniu udało mu się je jednak zrealizować. Dzisiaj Jarosław Juć jest o ponad 90 kg lżejszy, a bieganie to jego pasja do tego stopnia, że potrafi zostawić samochód i pobiec 25 km z pracy do domu, żeby nie stać w korkach. Tą historię i wiele innych, nie mniej ciekawych, możecie usłyszeć od niego samego już w najbliższy wtorek.

Z kolei w czwartek, 10 maja podczas spotkania online o swojej wspaniałej metamorfozie opowie Jacek Nankiewicz, który dzięki GACA SYSTEM zredukował 25 kg i ze schorowanego, ważącego blisko 100 kg 29-latka, zmienił się w przystojnego i wysportowanego mężczyznę, którego pasją jest nurkowanie.

Podczas warsztatów terapeuci opowiedzą również, jak korzystając z portalu GACA SYSTEM online i wideokonferencji, można odchudzać się z nami z domu i zacząć spełniać swoje marzenia!


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

W dniu warsztatów, już o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.
Serdecznie zapraszamy!