Przed nami wyjątkowe wydarzenia pełne wiedzy, motywacji i inspiracji. Już 12 i 14 września w Warszawie odbędą się specjalne spotkania, które poprowadzi Konrad Gaca! Właśnie tak może rozpocząć się Twoja wyjątkowa przygoda z mądrym odchudzaniem! Zapraszamy!


Najbliższe spotkania z Konradem Gacą w Warszawie odbędą się we wtorek 12 września o godz. 19.00 w GACA CENTRUM URSYNÓW przy ul. Puławskiej 423 oraz w czwartek 14 września o godz. 19.00 w GACA CENTRUM WOLA przy ul. Młynarskiej 42.

>>Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy trwają<<


Co zyskasz przychodząc na spotkanie? Poznasz bliżej naszą metodę odchudzania oraz jej efekty, a także najciekawsze fakty i mity dotyczące odchudzania. Co ważne, Konrad Gaca zmotywuje Cię na dobry start!

Przyjdź na spotkanie, jeśli potrzebujesz impulsu do zmian i chcesz zacząć żyć zdrowo. To będzie niezwykły wieczór – gwarantuję masę pozytywnych emocji, cenne informacje i niezapomniane wrażenia! – zaprasza Konrad Gaca.Chcę zainspirować Cię do mądrego życia i odzyskania zdrowia. Dzięki unikalnym metodom przeze mnie opracowanym już tysiące Polaków odzyskało zdrowie i szczupłą sylwetkę, a także wigor i entuzjazm.

W czasie spotkań ekspert przedstawi również osoby, które dzięki mądremu i skutecznemu odchudzaniu odzyskały na dobre atrakcyjny wygląd i zaczęły spełniać swoje marzenia: Jacka Borkowskiego (-170 kg!), Wojciecha Gęsickiego (-151 kg), Ewę Staśkiewicz (-32 kg), a także Stefana Białobrzyckiego (-99 kg) oraz Ewę Szymczak (-40 kg).

Zobacz, ile oni schudli! Przekonaj się, że Ty również możesz odnieść sukces. W każdym wieku można powalczyć o swoje marzenia!

>>Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ<<


Uwaga! Promocyjny wrzesień w ośrodkach GACA CENTRUM!

– atrakcyjny pakiet na dobry start – 3 za 2 – 3 miesiące odchudzania w cenie 2,
– pakiet szkolny – miesiąc odchudzania w promocyjnej cenie!

Szczegóły promocji w recepcji ośrodków GACA CENTRUM.

Schudnij po wakacjach z Konradem Gacą! Zapraszamy!