Wiosna dodaje energii do działania! Warto wykorzystać ją więc, by spełnić swoje marzenia o szczuplejszej sylwetce, lepszym samopoczuciu, poprawie zdrowia i… przywitać lato lżejszym o kilka lub kilkanaście kilogramów! O tym, jak schudnąć mądrze i skutecznie bez względu na miejsce zamieszkania, podczas inspirujących warsztatów online opowiedzą terapeuci GACA SYSTEM – Beata Gliwka oraz Andrzej Sierocki. Zapraszamy już 24 i 26 kwietnia o godz.19.00.

Poprawa zdrowia, atrakcyjny wygląd, rodzina – jest wiele powodów, dla których warto rozpocząć odchudzanie! Redukcję wagi można potraktować również jako prezent urodzinowy dla samego siebie. To świetna motywacja, szczególnie, gdy przed nami okrągła rocznica urodzin. Tak właśnie zrobiła Beata Gliwka, obecna terapeutka GACA SYSTEM.

Pani Beata na swoje 40 urodziny chciała wyrwać się ze skorupy otyłości i poczuć, jak to jest być piękną kobietą. W ciągu 8 miesięcy schudła z nami 46 kg, z rozmiaru 52 wskoczyła w rozmiar 36 i od 9 lat jest w super formie! O swojej wspaniałej przemianie, ale też o tym ,jak niezależnie od miejsca zamieszkania pójść w jej ślady i być może, tak jak ona, zrobić sobie prezent urodzinowy opowie podczas najbliższych warsztatów online, na które zapraszamy już we wtorek 24 kwietnia o godz.19.00.

Z kolei w czwartek 26 kwietnia o godz.19.00 zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Sierockim – terapeutą całym sercem oddanym pacjentom GACA SYSTEM, którym kiedyś zresztą sam był. Pan Andrzej, gdy rozpoczynał swoją przygodę z mądrym odchudzaniem, ważył blisko 229 kg. Podczas realizacji procesu 3 razy w tygodniu dojeżdżał do GACA CENTRUM w Lublinie na ćwiczenia ponad 100 km. Jego determinacja i konsekwencja w działaniu były godne podziwu, ale i efekt był adekwatny do zaangażowania. Pan Andrzej schudł 130 kg i odzyskał… życie.

Jeśli chcesz poznać inspirujące historie przemian Beaty Gliwki oraz Andrzeja Sierockiego to zapraszamy na bezpłatne warsztaty online, podczas których terapeuci sami o nich opowiedzą, ale też o tym, w jaki sposób odchudzać się z nami niezależnie od miejsca zamieszkania.


TERMINY:

BEATA GLIWKA – wtorek, 24 kwietnia, godz. 19.00
ANDRZEJ SIEROCKI – czwartek, 26 kwietnia, godz. 19.00


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

W dniu warsztatów, już o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych.
Serdecznie zapraszamy!