Wiosna to najlepszy czas, by zawalczyć o siebie! Budząca się natura motywuje nas do działania, zrobienia czegoś dla siebie i swojego zdrowia. Chcesz schudnąć 5, 20, a może 170 kilogramów? Z GACA SYSTEM jest to możliwe! Jak to zrobić bez względu na miejsce zamieszkania, podczas inspirujących warsztatów online podpowiedzą terapeuci GACA SYSTEM – Paweł Lisiak oraz Jacek Borkowski. Zapraszamy już 10 i 12 kwietnia.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” to doskonała okazja do tego, aby poznać bliżej GACA SYSTEM oraz usłyszeć inspirujące historie osób, które dzięki Konradowi Gacy schudły i odmieniły swoje życie.

Podczas najbliższych spotkań o swojej przygodzie z mądrym odchudzaniem opowiedzą Paweł Lisiak (-28 kg) oraz Jacek Borkowski, który pod okiem Konrada Gacy zredukował aż 170 kg!

We wtorek 10 kwietnia warsztaty online poprowadzi Paweł Lisiak, który dzięki pomocy Konrada Gacy 11 lat temu, wracając do formy po urazie, zredukował 28 kg.

Od tamtej pory utrzymuje wspaniałą kondycję, jest wulkanem energii i dobrego humoru. Pacjenci znają go nie tylko jako terapeutę GACA SYSTEM, ale też jako trenera w lubelskim ośrodku. W pracy z pacjentami najważniejsze są dla niego dyscyplina, sumienność, systematyczność oraz chęć pracy nad sobą.

Z kolei w czwartek 12 kwietnia podczas spotkania online o swojej wspaniałej metamorfozie opowie Jacek Borkowski, który, dzięki autorskiej metodzie Konrada Gacy, schudł aż 170 kg i jest teraz zupełnie nowym człowiekiem!

Kiedy pan Jacek rozpoczynał przygodę z mądrym odchudzaniem, ważył 265 kg, w pasie miał aż 2 metry, a obwód jego łydki wynosił 110 cm. Miał koszmarne wyniki badań i poważne problemy z poruszaniem się. Czuł, że jest ciężarem dla kochanej żony i dzieci.

Na szczęście to już przeszłość! Pan Jacek w 2 lata pod okiem Konrada Gacy schudł aż 170 kg. Od ponad 4 lat jest już po wyprowadzeniu z diety. Obecnie jest terapeutą GACA SYSTEM i pomaga innym w realizacji marzeń.

Podczas warsztatów terapeuci opowiedzą również, jak korzystając z portalu GACA SYSTEM online i wideokonferencji, można odchudzać się z nami z domu i zacząć spełniać swoje marzenia!


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

W dniu warsztatów, już o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!