Wiosna to doskonały moment na wprowadzenie pozytywnych zmian w życiu i realizację marzeń o szczupłej sylwetce! Chcesz schudnąć 20, 80, a może, tak jak Jacek Borkowski, nawet 170 kg? Już dziś, w czwartek 12 kwietnia o godz. 19:00 zapraszamy na inspirujące warsztaty online, podczas których Jacek Borkowski, obecny terapeuta GACA SYSTEM, opowie o swojej wspaniałej przemianie, ale też o tym, jak niezależnie od miejsca zamieszkania pójść w jego ślady. Zapraszamy!

Kiedy pan Jacek rozpoczynał przygodę z mądrym odchudzaniem, ważył 265 kg, w pasie miał aż 2 metry, a obwód jego łydki wynosił 110 cm. Miał koszmarne wyniki badań i poważne problemy z poruszaniem się. Czuł, że jest ciężarem dla kochanej żony i dzieci.

Na szczęście to już przeszłość! Pan Jacek w 2 lata pod okiem Konrada Gacy schudł 170 kg. Od ponad 4 lat jest już po wyprowadzeniu z diety. Obecnie jest terapeutą GACA SYSTEM i pomaga innym w realizacji marzeń.

Podczas warsztatów Jacek Borkowski opowie o swojej przygodzie z mądrym odchudzaniem, ale również, jak korzystając z naszego portalu GACA SYSTEM online i wideokonferencji, można pójść w jego ślady, odchudzać się z nami z domu i zacząć spełniać swoje marzenia.


JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Już dziś, w czwartek 12 kwietnia o godzinie 18:55, kliknij w poniższy link:

https://www.gacasystem.pl/poznaj-swojego-terapeute/

kliknij „start”, wpisz dowolny login (np. imię) i swój adres e-mailowy, a następnie naciśnij przycisk „wejdź” i poczekaj na rozpoczęcie transmisji.

Warsztaty online z cyklu „Poznaj terapeutę GACA SYSTEM” są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Serdecznie zapraszamy!