Już wkrótce Konrad Gaca poprowadzi w Katowicach specjalny otwarty wykład motywacyjny! To wyjątkowa dawka motywacji i inspiracji do działania, a także wspaniała okazja, by osobiście poznać eksperta. Zapraszamy już 30 sierpnia!


>Spotkanie odbędzie się w środę 30 sierpnia o godz. 19.00 w GACA CENTRUM KATOWICE. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona. Zapisy trwają!<<


Specjalne spotkanie motywacyjne z Konradem Gacą – z wyjątkową dawką motywacji i inspiracji do działania – to idealna propozycja dla osób, które potrzebują impulsu do zmian i chcą zacząć żyć zdrowo. Pozytywne emocje, cenne informacje i niezapomniane wrażenia są gwarantowane!

Podczas wykładu Konrad Gaca opowie o tym, jak odnieść sukces (nie tylko w odchudzaniu) i jak pozbyć się ograniczeń.

Ekspert przedstawi także historie osób, które dzięki jego metodzie wygrały z otyłością i spełniły marzenia: II wicemiss Gacowiczów 2016 Martę Barszczewską (-75 kg), Ewę Szymczak (-40 kg), Miss Fitness Gacowiczów 2017 Katarzynę Ciesielską (-43 kg), Barbarę Tukendorf (-19,1 kg) oraz Włodzimierza Krystka (-120 kg!).

– Chcę zainspirować Cię do mądrego życia i odzyskania zdrowia. Dzięki unikalnym metodom przeze mnie opracowanym już tysiące Polaków odzyskało zdrowie i szczupłą sylwetkę, a także wigor i entuzjazm. Jeśli tego właśnie pragniesz, to spotkanie motywacyjne jest idealnie dla Ciebie – zapowiada Konrad Gaca.


Jeśli pojawisz się na spotkaniu:
– Poznasz osobiście Konrada Gacę!
– Otrzymasz ogromną dawkę motywacji i pozytywnej energii do działania.
– Poznasz najciekawsze fakty i mity na temat odchudzania.
– Spotkasz osoby, które osiągnęły sukces i schudły od 20 do 120 kg!

>>Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ.<<