Już 4 lipca w Warszawie odbędzie się specjalne spotkanie motywacyjne z Konradem Gacą! To wspaniała okazja, by osobiście poznać eksperta oraz zyskać ogromną dawkę motywacji i energii do działania. Uczestnicy spotkania otrzymają także specjalny prezent motywacyjny!

>>Spotkanie odbędzie się we wtorek 4 lipca o godz. 19.00 w GACA CENTRUM WARSZAWA URSYNÓW. Wstęp jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona! Zapisy trwają!<<

Przyjdź na spotkanie, jeśli potrzebujesz impulsu do zmian i chcesz zacząć żyć zdrowo. To będzie niezwykły wieczór – gwarantuję masę pozytywnych emocji, cenne informacje i niezapomniane wrażenia – zapowiada Konrad Gaca.

Konrad Gaca opowie o tym, jak osiągnąć sukces i wymarzoną sylwetkę, a także przedstawi kilka nadzwyczajnych osób, które dzięki jego przełomowej metodzie zredukowały nawet do 170 kg i zaczęły spełniać marzenia!

Już w środę 4 lipca uczestnicy spotkania będą mogli osobiście poznać Barbarę Tukendorf (-19,1 kg), Katarzynę Ciesielską (-43 kg), Beatę Gliwkę (-46 kg) i Jacka Borkowskiego (-170 kg!!!).

Chcę zainspirować Cię do mądrego życia i odzyskania zdrowia. Dzięki unikalnym metodom przeze mnie opracowanym już tysiące Polaków odzyskało zdrowie i szczupłą sylwetkę, a także wigor i entuzjazm. Jeśli tego właśnie pragniesz, to spotkanie motywacyjne jest idealnie dla Ciebie – dodaje Konrad Gaca.

Specjalne spotkanie motywacyjne z Konradem Gacą


Jeśli pojawisz się na spotkaniu:

– Poznasz osobiście Konrada Gacę!
– Otrzymasz ogromną dawkę motywacji i pozytywnej energii do działania.
– Poznasz najciekawsze fakty i mity na temat odchudzania.
– Spotkasz osoby, które osiągnęły sukces i schudły od 40 do 100 kg!

Specjalny prezent motywacyjny dla Ciebie!

Każdy z uczestników spotkania otrzyma od Konrada Gacy bezpłatny tydzień odchudzania:
– konsultację żywieniowo-treningową,
– indywidualnie dobraną dietę na tydzień,
– dostęp do sal treningowych w GACA CENTRUM przez tydzień!

>>Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów i zapisać się na spotkanie – kliknij TUTAJ.<<